Handleuke hos G-MAX Tiller
Postet av Marius L. Larsen den 17. Mar 2017
G-MAX Tiller ønsker fotballgruppas medlemmer hjertelig velkomne til handledager i hele kommende uke.
Foto: @tillerfotball på Instagram.
Tiller Idrettslag Fotballs nye utstyrsleverandør de neste fire årene inviterer alle medlemmene til fantastiske handledager i hele uke 12.
Fra mandag 20. mars og til og med lørdag 25. mars er det 25 % på alle ordinære varer* hvis du viser fram klubbkortet når du handler i butikken.
Les mer om klubbkortet på G-MAX Tiller her.
Vårens nyheter til sterkt rabatterte priser
- Vi har den store gleden av å invitere utvalgte klubber og deres medlemmer til handledager hos oss i uke 12, 20. - 25. mars. I denne perioden er det 25% rabatt med ellers ordinære betingelser som er gjeldende. Med så mange nye varer i butikk ved et sesongskifte, er det en gyllen mulighet for deres medlemmer å sikre seg vårens nyheter til sterkt rabatterte priser. Spre det glade budskap, og sikre fornøyde medlemmer - da de til stadighet er innom oss for å høre om disse ukene, forteller klubbkontakt på G-MAX Tiller Håkon Riise, som også legger til:
- Vi informerer medlemmene om at de bør ha medlemskoden til Tiller Fotball oppe og går når de kommer innom oss. I tillegg til rabatter, går 3 % av kjøpesummen tilbake til Tiller Fotball. Dersom noen har spørsmål knyttet til dette eller generelt bare lurer på noe, er vi ikke langt unna for en prat, forklarer Riise.
* Gjelder ikke optikk, elektronikk, våpen og ammunisjon.
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Marius L. Larsen

Norges beste futsallag
20.11.2023

Klart for nasjonalt sluttspill
17.11.2023

Sikret tredjeplassen etter 4-0-seier
05.11.2023

Uavgjort økte forspranget
30.10.2023

Jubel på Fosshaugane
16.10.2023

Tre poeng og sjette strake uten baklengs
07.10.2023