Uke 20

Postet av Gutter 2002 den 8. Mai 2015


TRENINGER:

Onsdag
1630-1800 - utendørstrening Tonstad kunstgress (halv bane).

Torsdag 1830-2000 - utendørstrening Tonstad kunstgress (halv bane).


KAMPER:

Tirsdag 1830 - Tiller 2 (2.div) mot Jonsvatnet på Solbakken kunstgress del A. Oppmøte kl 1745!
Spillere: Adrian L, Aleksander E, Aleksander N, Christian, Harald, Kevin, Kristoffer MP, Kristoffer TL, Magnus, Marcus F, Philip, Sigurd, Stian og Tobias NL.

MERK! Nytt klokkeslett.
Torsdag
1000 - Tiller 1 (1.div) mot Othilienborg på Lade 4 kunstgress del B. Oppmøte kl 0915!
Spillere: Aleksander E, Aleksander N, Are, Henrik EL, Jesper, Jonathan, Jørgen AE, Jørgen S, Marcus LS, Markus S, Ruben, Sinder, Thomas og Vegar.

MERK! Denne hadde egentlig dato 9.mai.
Fredag
1930 - Tiller 2 (2.div) mot Romolslia på Tonstad kunstgress del B. Oppmøte kl 1845!
Spillere: Adrian L, Aleksander E, Christian, Fredrik, Harald, Henrik T, Jonathan, Kristoffer MP, Magnus, Marcus F, Ruben, Sander KV, Sigurd og Stian.

Lørdag
1200 - Tiller 4 (7'er) mot Selbu på Tonstad kunstgress del A. Oppmøte kl 1115!
Spillere: Christian, Fredrik, Harald, Jonathan, Kevin, Kristoffer MP, Mahmmod, Marcus LS, Philip, Emil (03) og Sondre (03)

CUP:


Ørland Sparebankcup, 14-16.august.Vi har meldt på 2 lag på denne cupen som er 7'er fotball med A og B sluttspill.
Vi må vurdere om dette bør være en overnattingscup, noe som vil koste kr 700,- per spiller (inkluderer overnatting, mat og diverse sosiale arrangementer). Egenandel per spiller er ikke bestemt ennå. Reisen vil evt. komme i tillegg, noe som kun er 1 time med hurtigbåt fra Piren.
Bindende påmelding avsluttet!
Spillere er: Jonathan, Vegar, Aleksander, Ruben, Kevin, Christian (reiseforbehold), Jesper, Andreas, Simon, Harald, Even og Fredrik.
Vi er nå 12 spillere, men bør være minimum 16 for å stille 2 stk 7'er lag. Vi sjekker med Hårstad og G03. Evt. vil vi trekke et lag.


ANNET:

Husk innbetaling til Kippermocupen!

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline