Uke 51

Postet av Gutter 2001 den 14. Des 2014

Siste trening før jul er tirsdag 19.45-21.45 Tiller vgs

0 Kommentar

Uke 50

Postet av Gutter 2001 den 8. Des 2014

 Tirsdag 19.45-21.45 trening Tiller vgs
 Onsdag 17.55. Løpetrening, oppmøte Kvt-banen

0 Kommentar

Uke 49

Postet av Gutter 2001 den 30. Nov 2014

Tirsdag trening 20.00-21.30 Tiller vgs - oppmøte 19.45
Onsdag trening 21.00-22.00 Tiller vgs -oppmøte 20.30
Torsdag løpetrening 18.00 - oppmøte 17.55 Kvt-banen

Fredag 17.30 avslutning Rosten skole - husk påmelding til Kirsti senest tirsdag

0 Kommentar

Uke 48

Postet av Gutter 2001 den 23. Nov 2014

Onsdag trening 21.00 -22.00 Kvt-hallen, oppmøte 20.30
Torsdag løpetrening 18.00- oppmøte Kvt-banen 17.55

0 Kommentar

Uke 47

Postet av Gutter 2001 den 16. Nov 2014

Mandag 18.00-19.30 trening TKS
Onsdag trening 21.00 -22.00 Kvt-hallen, oppmøte 20.30
Torsdag løpetrening 18.00- oppmøte Kvt-banen 17.55

Buvik cup i Skaunhallen i helga

0 Kommentar

Uke 46

Postet av Gutter 2001 den 9. Nov 2014

Tirsdag 16.30-18.00 treningTKS---AVLYST--
Onsdag trening 21.00 -22.00 Kvt-hallen, oppmøte 20.30
Torsdag løpetrening 18.00- oppmøte Kvt-banen 17.55

Flatåsen julecupi helga - kamp og lagoppsett kommer

0 Kommentar

Uke 45

Postet av Gutter 2001 den 2. Nov 2014

Mandag trening 18.00- 19.30 TKS
Onsdag trening 21.00 -22.00 Kvt-hallen, oppmøte 20.30
Torsdag løpetrening 18.00- oppmøte Kvt-banen 17.55

Heimdal Indoor i helga - kamp og lagoppsett kommer

0 Kommentar

Uke 44

Postet av Gutter 2001 den 26. Okt 2014

Mandag trening 18.00- 19.30 TKS
Onsdag trening 21.00 -22.00 Kvt-hallen, oppmøte 20.30
Torsdag løpetrening 18.00- oppmøte Kvt-banen 17.55

0 Kommentar

Uke 43

Postet av Gutter 2001 den 20. Okt 2014

Mandag trening 18.00- 19.30 TKS
Onsdag trening 20.00 -21.00 Kvt-hallen, oppmøte 19.30
Torsdag løpetrening 17.55 - oppmøte Kvt-banen

Trenerne er klar over at guttene som går på Rosten skole har opplegg på skolen torsdag ettermiddag/kveld. Hver enkelt spiller trenger ikke gi beskejd til trenerne om dette.

0 Kommentar

Uke 42

Postet av Gutter 2001 den 19. Okt 2014

Mandag 18.00 -19.30 trening TKS
Onsdag 16.30 - 18.00 trening TKS
Torsdag 17.55 joggetrening, oppmøte Kvt
Søndag 17.00-19.00 trening KVT- hallen. Oppmøte 16.45

Husk siste frist for påmelding til cuper søndag

0 Kommentar

Uke41

Postet av Gutter 2001 den 5. Okt 2014

Ingen trening mandag, tirsdag el. onsdag
Mulig trening senere i uka kommer på mail

Kamper:

Søndag 12.oktober klokken 17.00
Tiller2, hjemme TKS mot Nidelv 2, oppmøte 16.15
Tobias, Håkon F, Kristoffer, Kristian, Jonas, Håvard,Trygve, Stian, Sondre, Henrik W

0 Kommentar

Uke 40

Postet av Gutter 2001 den 2. Okt 2014

Tirsdag 16.30-18.00 trening
Torsdag løpetrening - oppmøte 17.55 ved Kvt-hallen

Kamper:

Tiller 1 mot Byåsen 2, TKS mandag 29 sept. oppmøte kl. 17:15 kamp kl. 18:00
Henrik B, Jonathan, Simen, Fredrik, Alex, Håkon S, Lars, Roy, William, Andreas

Tiller 2, 2 div, borte mot Astor 2, Astor kunstgress del B, mandag 29 sept. oppmøte kl. 17:45, kampkl. 18:30
Tobias, Sebbe, Elias, Kristoffer, Håvard, Eirik, Trygve, Stian, Sondre, Petter, Henrik W

Fredag 3 okt Tiller 3.borte på Hammersborgkunstgresskl. 18.00, mot Vestbyen 2, oppmøte 17:15
Kristoffer, Noah, Kristian, Eirik, Petter

Fredag 3 okt, Tiller 1. 1.div hjemme på TKS, mot Strindheimoppmøte 16:15
Henrik B, Sebbe, Jonathan, Simen, Fredrik, Håkon S, Lars,Roy, William, Andreas

Lørdag 4 okt, Tiller 2, 11er 3 div borte på Gryta kunstgressmot Ørlandkl: 13.00, oppmøte Ørland 12:15
Tobias, Henrik B, Håkon F, Simen, Noah, Jonas, Sjur,Fredrik, Håvard, Trygve, Sondre, Roy, Stian, William, Petter, Henrik B – evtsamkjøring organiseres av den enkelte.

Søndag 5 okt kl. 10.00, Denne er flyttet til søndag 12.oktober klokken 17.00
.
Tiller2,  hjemme TKS mot Nidelv 2, oppmøte 16.15
Tobias, Håkon F, Kristoffer, Kristian, Jonas, Håvard,Trygve, Stian, Sondre, Henrik W

Søndag 5 okt, Tiller 1, 1 div hjemme på TKS mot StjørdalsBlink oppmøte 16:15
Henrik B, Sebbe, Simen, Fredrik, Håkon S, Lars, Roy,William, Andreas, Sjur


Forfall meldes til Jostein

0 Kommentar

Uke 39

Postet av Gutter 2001 den 23. Sep 2014

Mandag trening 16.30-18.00 TKS
Tirsdag trening 16.30-18.00  TKS

Kamper:
Tirsdag 23 sept, 1 div, Tiller 1.borte mot Trygg/Lade Ringvebanen kunstgress, oppmøte 19:15, kamp kl 20:00
Henrik B, Jonathan, Simen, Sjur,Fredrik, Håkon S, Lars, Roy, William, Andreas

Torsdag bortekamp kl.18.00 - lag kommer
Fredag bortekamp kl. 18.15 - lag kommer
Lørdag bortekamp kl. 12.00 - lag kommer
Søndag hjemmekamp kl. 10.00 - lag kommer 
Søndag hjemmekamp kl.17.00 - lag kommer

Forfall meldes til Jostein


0 Kommentar

Uke 38

Postet av Gutter 2001 den 14. Sep 2014

Mandag trening18.00-19.30 TKS
Tirsdag trening 16.30-18.00. TKS
Torsdag løpetrening 17.55 - oppmøte ved Kvt

Kamper:
Fredag 19 sept, 3 div, 11er borte mot Utleira, oppmøte 18:15, kamp kl 19:00
Henrik B, Sebbe, Jonathan, Simen, Cang, Jonas, Sjur, Fredrik, Alex, Håkon S, Lars, Roy, William, Andreas, Sondre, Henrik W.

Søndag, 21 sept, Tiller 3, 2 div, hjemme TKS mot Freidig 6, oppmøte 10:15, kamp kl 11:00
Odin, Eirik, Stian, Petter, Karl V

Søndag 21 sept, Tiller 2, 2 div, hjemme TKS mot Byneset, oppmøte 12:15, kamp kl 13:00
Tobias, Henrik W, Sebbe, Håkon F, Elias, Kristoffer, Noah, Kristian M, Håvard, Trygve

Forfall meldes til Jostein

0 Kommentar

Uke 37

Postet av Gutter 2001 den 11. Sep 2014

Mandag 18.00-19.30 trening TKS
Tirsdag 16.30-17.45 trening TKS
Torsdag joggetrening 17.55. Oppmøte Kvt


Kamper:
Mandag 8 sept, Tiller 2, hjemme mot Kolstad 2. på Lade 4 kunstgress del B, oppmøte 16:45kamp 17:30
Håkon F, Elias, Jonas, Sjur, Håvard, Alex, Trygve, Håkon S, Sondre, Henrik W

Lørdag 13 sept, Tiller 3, borte mot Strindheim 3, oppmøte 9:15 kamp kl 10:00
Tobias, Simen, Cang, Jonas, Alex, Eirik, Håkon S, Lars, William, Andreas


Lag til Orkdal Sparebank cup blir:
Tiller 1
Lars, Cang, Simen, Fredrik, Alexander, William, Andreas, Roy, Håkon S, Sebbe
Oppmøte senest kl 15:15 lørdag.
Oppmøte senest kl 07:45 søndag.

Tiller 2
Håkon F, Kristoffer, Elias, Kristian M, Sjur, Håvard, Trygve, Stian, Sondre, Petter, Henrik W
Oppmøte senest kl 07:45 lørdag
Oppmøte senest kl 08:30 søndag


Evt forfall til kampen meldes til Jostein, 977 47 295


Husk siste frist for innbetaling for salg av toalettpapir 12.september

0 Kommentar

Uke 36

Postet av Gutter 2001 den 31. Aug 2014

Mandag trening 18.00-19.30 TKS
Tirsdag trening  16.30-18.00 TKS

Kamper:
Tirsdag kl. 18.00 Tiller 3- Jonsvatnet.           Hjemmekamp - lag kommer
Onsdag kl. 17.00. Othilienborg-Tiller 2.        Bortekamp - lag kommer
Torsdag kl. 19.00  Tiller 2- Fosen.                Hjemmekamp på Lade 4 kunstgress- lag kommer
Lørdag.  Kl. 16.40. Tiller - Stjørdalsblink.     Hjemmekamp-lag kommer

Tirsdag kl. 16.30-17.30 Utlevering av toalettpapir ved Maske på Tiller

0 Kommentar

Uke 35

Postet av Gutter 2001 den 26. Aug 2014

Mandag trening 18.00-19.30 TKS
Tirsdag trening 16.30-18.00 TKS
Torsdag løpetrening 17.55- start ved Hårstad skole

Torsdag 17.00-17.55 prøving/bestilling av Tillerklær Hårstad skole

Kamper:

Tiller 2, mandag 25 aug, oppmøte 15:15 Freidig. Kamp kl. 16.00
Tobias, Håkon F, Elias, Kristian M, Jonas, Alex, Eirik, Trygve, Stian, Sondre, Henrik W


Tiller 2 G14,  11er fredag 29 aug. borte mot Stadsbygd 19:00, oppmøte 18:15
Tobias, Karl V, Henrik B, Sebbe, Håkon F, Simen, Elias, Kristoffer, Kristian M, Noah, Håvard, Håkon S, Lars, Petter, Henrik W
http://www.fotball.no/Community/Anlegg/Hjem/?fiksId=6666

Tiller 3, lørdag 30 aug. borte mot Flatås 2 (mixlaget) kl 10:00 oppmøte 09:15
Tobias, Håkon F, Noah, Håvard, Stian, Henrik W
Tiller 2, 2 div, lørdag 30 aug. hjemme på TKS mot Heimdal 2 kl 13:30, oppmøte 12:45
Karl V, Sebbe, Elias, Jonas, Petter, Odin, Alex, Eirik, Trygve, Sondre

Tiller 1,lørdag 30 aug. borte mot Hommelvik kl 16:30, oppmøte 15:45 på Øya Mersalg Arena
http://www.fotball.no/Community/Anlegg/Hjem/?fiksId=6998
Henrik B, Jonathan, Simen, Cang, Fredrik, Håkon S, Lars, Roy, William, 

Tiller 2, 11 er, søndag 31.aug klokken 17.00 oppmøte 16.15 hjemme TKS mot Vanvik.
Tobias, Karl V, Sebbe, Kristian M, Noah, Kristoffer, Jonas, Sjur, Håvard, Odin, Eirik, Trygve, Stian, Sondre, Petter, Henrik W

Forfall meldes til Jostein



0 Kommentar

Uke 34

Postet av Gutter 2001 den 21. Aug 2014

Mandag trening 18.00-19.30 TKS
Tirsdag trening 16.30-18.00 TKS
Torsdag løpetrening oppmøte 17.55 ved Kvt-hallen

Kamper:
Tiller 1. tirsdag 19 aug, oppmøte 15:45 på Ranheim.--------kamp flyttet til  3.september klokken19.00
Sebbe, Lars, Cang, Simen, Fredrik, Håkon S, William, Andreas, Jonathan, Roy.
 
Tiller 3. onsdag 20 aug, oppmøte 18:45 Charlottenlund.
Henrik B, Håkon F, Håvard, Odin, Alex, Petter, Kristoffer

Tiller 2, 11 er, lørdag 23 aug, oppmøte 11:15 hjemme TKS mot Vanvik.
Tobias, Karl V, Sebbe, Kristian M, Noah, Kristoffer, Jonas, Sjur, Håvard, Odin, Eirik, Trygve, Stian, Sondre, Petter, Henrik W-------------------------kamp flyttet til 31.aug klokken 17.00 TKS

Tiller 1, søndag 24 aug, oppmøte 09:15 hjemme TKS mot Kolstad
Lars, Cang, Simen, Fredrik, Håkon S, William, Andreas, Jonathan, Henrik B, Roy.

Skaun cup lørdag:

Cupen spilles på Moan idrettspark i Børsa og dere finner linken her:
https://www.google.no/maps/place/63%C2%B019'27.1%22N+10%C2%B003'42.2%22E/@63.3241979,10.0617161,15z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Om den ikke virker finner dere det på denne hjemmesiden:
http://www.skaunbk.no/index.html

Oppmøte er 45 minutter før første kamp

KL. PULJE LAG BANEHALVDEL A LAG BANEHALVDEL B BANE
09:00 SG-1 Tiller 3 Tiller 1                  Bane 2
09:35 SG-2 Tiller 2 Skaun                   Bane 2
10:10 SG-1 Skaun G-00 Tiller 3          Bane 1
10:10 SG-1 Orkla G13 Tiller 1             Bane 2
10:45 SG-2 Buvik G14 Tiller 2             Bane1
11:20 SG-1 Tiller 1 Skaun G-00           Bane1
11:20 SG-1 Orkla G13 Tiller 3              Bane2
11:55 SG-2 Glim/Orkla 2 -G13 Tiller    Bane  2

Tiller 1: Lars, Cang, Trygve, Fredrik, Alexander, William, Noah, Jesper (02), Karl Victor.

Tiller 2: Sebbe, Henrik W, Kristoffer, Andreas, Jonas, Sjur, Håkon S, Petter.

Tiller 3: Håkon F, Simen, Sondre, Stian, Håvard, Henrik B, Roy, Eirik, Ruben (02).

Sluttspill er på søndag med første mulige kamptidspunkt 13.00


0 Kommentar

Uke 33

Postet av Gutter 2001 den 14. Aug 2014

Mandag trening 18.00-19.30 TKS
Tirsdag trening 16.30-18.00 TKS
Fredag trening 16.30-19.00 TKS
Søndag trening 17.00-18.30 TKS

0 Kommentar

Uke 32

Postet av Gutter 2001 den 6. Aug 2014

Trening tirsdag 16.30-18.00 TKS
Trening onsdag 16.30-18.00 TKS
Trening søndag 15.00-16.00 TKS

0 Kommentar

STORSJØCUP 2014

Postet av Gutter 2001 den 22. Jun 2014

OVERNATTING

Ängsmogården SPH https://www.google.no/maps/@63.1459625,14.7562475,15z


KAMPOPPSETT Tiller spiller i gruppe K

Full oversikt over gruppe P-13 finner dere her: http://www.cupmate.nu/matcher.php?iCupID=10915&iClassID=1840

Grupp K


KAMP     TID          BANE                      LAG   
559. 1 jul 11.00 Tor 11 Nidelv IL-Inderøy IL 2»
560. 1 jul 12.00 Tor 11 Ope/Ås-Tiller IL»
561. 2 jul 08.00 Pla 3 Inderøy IL 2-Ope/Ås»
562. 2 jul 09.00 Pla 3 Tiller IL-Nidelv IL»
563. 3 jul 13.00 Pla 5 Inderøy IL 2-Tiller IL»
564
3 jul 13.00 Pla 6 Ope/Ås-Nidelv IL»

SLUTTSPILL 

A- og B-sluttspill spilles på fredag 4. juli fra kl. 08.00 - 21.00
A-sluttspill for nummer 1 og 2 i gruppe K
B-sluttspill for nummer 3 og 4 i gruppe K

Eventuelle semifinaler og finaler spilles lørdag 5. juli mellom kl. 08.00 - 12.40




0 Kommentar

SKANDIA CUP 2014

Postet av Gutter 2001 den 22. Jun 2014


Hei¨
Da er lag og kampoppsett klart for innledende runder på Skandia Cup 2014.
Vi går spennende dager i møte og forventer stor innsats og guts.
Det er viktig å møte på rett sted og til rett tid, husk å beregne noe kø og litt utfordringer med parkering.
Vi møter opp ved aktuell bane 40 min før kampstart. Det enkelte lag sin kaptein tar da ansvar for å starte oppvarmingen med rolig jogg.
Kampene går på gress og kunstgress, 2 omganger á 20 min.

Hjemmeside til Skandia Cup : http://skandiacup.no


Tiller IL
Lars, Fredrik, Håkon S, Simen, Cang, Roy, Henrik B, Andreas, Lars er kaptein

KAMP       TID                           LAG                         BANE
251323.06 17:15
Tiller IL-Ranheim 1Lade 1A
251424.06 14:15Nidelv 1-Tiller ILLade 1A
251725.06 11:15
Tiller IL-Strindheim 4Lade 1A


Tiller 2
Sebbe, Henrik W, Trygve, Sjur, Sondre, Alexander DS, Jonas, Håvard, Henrik W er kaptein

  KAMP      TID                         LAG                         BANE                                                      
253223.06 12:00
Freidig 3-Tiller IL 2Lade 1A
253124.06 09:45
Tiller IL 2-Selbu BK 1Lade 1A
253525.06 10:30
Tiller IL 2-SjetneLade 1A


Tiller 3
Eirik, Noah, Karl V, Kristoffer, Kristian, Stian, Jesper (G02), Vegard (G02), Alexander Eidet (G02) fra onsdag, Jørgen Eidet (G02) fra onsdag., Håkon F evt fra torsdag, Stian er kaptein

KAMP         TID                           LAG                            BANE
256723.06 18:45
Utleira 1-Tiller IL 3Lade 1A
256524.06 16:30Selbu BK 2-Tiller IL 3Lade 2A
256225.06 17:10Tiller IL 3-National G01Lade 1B

A-sluttspill spilles 26.6
B-sluttspill spilles 25.6 og 26.6


Vh
Trenerne

0 Kommentar

Uke 25

Postet av Gutter 2001 den 15. Jun 2014

Treninger:
Mandag 16.30-18.00 TKS
Tirsdag 16.30-18.00 TKS ( trenerne er informert om at Hårstadguttene har avslutning )

Onsdag 18 juni kl 17:30, borte Lade 8 grus, mot Freidig 4 Tiller 1, oppmøte 16:45
Henrik B, Jonathan, Simen, Cang, Fredrik, Julius, Lars, Roy, William, Andreas

Onsdag 18 juni kl 20:30, hjemme TKS, mot Nidelv, G14 11er, oppmøte 19:45
Tobias, Karl V, Sebbe, Elias, Kristoffer, Noah, Kristian, Jonas, Sjur, Håvard, Eirik, Håkon S, Stian, Sondre, Petter, Henrik W

Torsdag 19 juni kl 20:30 NB endret tidspkt, borte mot Gimse Tiller 3 mix, oppmøte 19:45
Kristoffer, Kristian, Jonas, Håvard, Odin, Alex, Stian

Lørdag 21.juni klokken 11.00,borte Freidig kunstgress, mot Freidig 3 Tiller 2, oppmøte 10.15
Sebbe, Håkon F, Elias, Sjur, Håvard, Odin, Alex, Julius, Eirik, Trygve, Sondre

Forfall meldes til Jostein snarest.

Trenere og lagledere

0 Kommentar

Uke 24

Postet av Gutter 2001 den 11. Jun 2014

Det blir ingen trening denne uka utenom BDO-mila på torsdag.
Oppmøte i skolegården på Rosenborg Ungdomskole kl. 17.15. Der blir det utdeling av startnummer.


KAMPER:

Tirsdag 10 juni kl. 18.15, OBS, hjemmekamp på TEMPE mot Nidelv, Tiller 2, oppmøte 17:30
Tobias, Karl V, Kristian, Håvard, Odin, Alex, Eirik, Håkon S, Lars, Stian, Sondre, Petter

Onsdag 11 juni kl. 20.00, borte Byneset kunstgress, mot Byneset G14 11er, oppmøte 19:15
Henrik B, Sebbe, Simen, Elias, Adrian, Noah, Cang, Jonas, Sjur, Fredrik, Alex, Eirik, Lars, Roy, Stian, Andreas, Sondre

Lørdag 14. juni kl. 13.00, hjemme mot Flatås, Tiller, oppmøte kl. 12.15
LAG KOMMER

Søndag 15. juni kl. 11.30 hjemme mot Byåsen 4, Tiller 3, oppmøte kl. 10.45 
Denne kampen var opprinnelig satt opp 9. juni.
Sebbe, Kristoffer, Sjur, Odin, Trygve, William, Sondre



Jomar, Kirsti


0 Kommentar

Uke 23

Postet av Gutter 2001 den 2. Jun 2014

Hei.
Trening denne uka blir løpetrening mm torsdag, med oppmøte på Starrmyrabanen kl 16:30 i joggesko og med drikkeflaske.

Lagoppsett for de neste kampene finnes under. Evt. forfall meldes snarest mulig til Jostein. (jostein.smemo@allskog.no)

Tirsdag 3 juni kl.18.00, hjemme TKS, mot Selbu G14 11er, oppmøte 17:15
Tobias, Sebbe, Kristoffer, Adrian, Noah, Jonas, Sjur, Fredrik, Håvard, Alex, Trygve, Håkon S, Lars, Roy, William, Henrik W.

Fredag 6 juni kl. 18.30, borte Astor kunstgress, mot Astor, Tiller 3. oppmøte 17:45
Elias, Noah, Kristian, Jonas, Håvard, Stian, Petter

Fredag 6 juni kl. 18.45, borte Byåsen Mini Kunstgress, mot Byåsen 2, 1 div. oppmøte 18:00
Henrik B, Sebbe, Simen, Cang, Fredrik, Julius, Håkon S, Lars, Roy, Andreas, Henrik W

Lørdag 7 juni kl.13.00, hjemme TKS, mot Strindheim 5, Tiller 2, oppmøte 12:15
Tobias, Karl V, Elias, Kristoffer, Adrian, Kristian, Julius, Odin, Eirik, Trygve, William, Petter

Mandag 9 juni kl.18.00, hjemme TKS, mot Byåsen 4, Tiller 3, oppmøte 17:15
Sebbe, Kristoffer, Sjur, Odin, Trygve, William, Sondre

Tirsdag 10 juni kl. 18.15, OBS, hjemmekamp på TEMPE mot Nidelv, Tiller 2, oppmøte 17:30
Tobias, Karl V, Kristian, Håvard, Odin, Alex, Eirik, Håkon S, Lars, Stian, Sondre, Petter

Onsdag 11 juni kl. 20.00, borte Byneset kunstgress, mot Byneset G14 11er, oppmøte 19:15
Henrik B, Sebbe, Simen, Elias, Adrian, Noah, Cang, Jonas, Sjur, Fredrik, Alex, Eirik, Lars, Roy, Stian, Andreas, Sondre

Vh
Jostein

0 Kommentar

Endringer uke 21

Postet av Gutter 2001 den 21. Mai 2014

Det har kommet noen frafall denne uka, det betyr at Håkon S erstatter Jonathan og møter fredag 23. mot Vestbyen.
Noah erstatter Elias og møter lørdag 24. mot Skaun.
Vi har 4 kamper neste uke, doble kamper 28 mai og 1 juni, lagene vil komme ila uka.

23 mai, borte mot Vestbyen, G 13 1 div, 18:00 Hammersborg kunstgress
Sebbe, Jonathan, Simen, Cang, Fredrik, Alex, Lars, Roy, Andreas, Henrik W

24 mai, hjemme mot Skaun, G13 2 div, 12:00 TKS
Tobias, Karl Victor, Håkon F, Elias, Adrian, Jonas, Sjur, Håvard, Stian, Sondre, Petter

0 Kommentar

Uke 21

Postet av Gutter 2001 den 18. Mai 2014

Trening mandag 18-19:30 og tirsdag 16:30-18.
Ingen trening på søndag.
Husk kamper man, tirs, ons, fre og lørdag.

19 mai, borte mot KIL/Hemne G13-2 div, oppmøte Bunnpris Tiller kl 15:30
Håkon F, Kristofer, Sjur, Håvard, Odin, Eirik, Håkon S, Stian, William, Sondre, Henrik W

20 mai, borte mot Trygg/Lade 2, G13 2 div lag 3, 16:45 Ringvebanen
Tobias, Alex, Noah, Kristian, Sjur, Petter

21 mai, hjemme mot Sverresborg 2, 2G14 11er 20:30 TKS
Karl Victor, Henrik B, Sebbe, Simen, Adrian, Cang, Fredrik, Alex, Julius, Trygve, Håkon S, Lars, Roy, William, Andreas, Sondre

23 mai, borte mot Vestbyen, G 13 1 div, 18:00 Hammersborg kunstgress
Sebbe, Jonathan, Simen, Cang, Fredrik, Alex, Lars, Roy, Andreas, Henrik W

24 mai, hjemme mot Skaun, G13 2 div, 12:00 TKS
Tobias, Karl Victor, Håkon F, Elias, Adrian, Jonas, Sjur, Håvard, Stian, Sondre, Petter

0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline