DOMMERINFORMASJON


Det er hjemmelagets ansvar å sørge for dommere for 7er-fotball fra 11 år og oppover, samt til sonekvelder. Kretsen setter opp dommere til resterende kamper. Etter hver kamp skal dommeren signere på dommerskjema for å få betalt for dømmingen. Det er lagleders ansvar å ha med utfylt skjema og få signatur. (Be gjerne dommer ta bilde av skjema slik at de kan purre ved manglende utbetaling). Uten signert og utfylt bilag vil laget selv måtte betale dommeren.

Klubbdommeregning sendes til regnskap.fotball@tiller.idrett.no.


Her finnes dommersatsene/dommerregning for kamper der dommer er satt opp av kretsen:

https://www.fotball.no/kretser...

7'er kamper 2018



Klubbdommere
Navn Fødselsår Mobil E-post
Sindre Holmen 1996 958 78 294 Sindreholmen@hotmail.com
Andreas Hoff 1999 977 46 239 and12@online.no
Sander Schjefstad 1999 980 45 129 anniken.krogstad@cubus.com
Isak Bang 2000 992 46 370 isaksbang@gmail.com
Abdihalim Ismail 2000 907 02 654 abdi012100@hotmail.com
Vidar Midttun 2000 971 69 777 vidar.midttun00@hotmail.no
Andrea Halseth Munkvold 2001 412 13 967 f-munkvo@online.no
Silje Strømsnes Kvingedal 2001 984 44 302 tokvinge@online.no
Ida Stiles 2001 984 89 050 tstiles@online.no
Eirik Sivertsen 2001 997 98 644 alfesiv@online.no
Simen Hoff 2001 948 31 854
finn-roger.hoff@teekay.com
Roy Sneisen 2001 974 89 337 roysneisen7@hotmail.com
Noah Myren 2001 410 61 455 noah.myren@hotmail.com
Emil Nerland 2004
934 24 275 / 91726550 gmnerland@gmail.com
Sondre Henriksen 2004 47956305 F-henr2@online.no
Synne Aunehagen 2004 93642261 aunehaugen@online.no
Theodor Tiller 2004 922 00 886 racheltiller@gmail.co
Kristoffer Haugan 2004 95794077 haugan.stig@gmail.com
Jens Kristian Måløy 2004 992 61 880 wenche.maloy@hotmail.com
Marius Smistad Olsen 2003 41599119 marsmiols@gmail.com
Mathias Vinjevoll 2004 91388601 Olvin@online.no
Adrian Karlsen 2004 40084725 adrianhaugenkarlsen@gmail.com
Alexander Solvang 2003 90892278  bsolva2@online.no
Joakim Alstad
2003 9380282 jokke.alstad@gmail.com
Jonas Fossen Thanem  2003 41398820  jonasthanem@gmail.com vigdis.fossen@gmail.com
Sondre  Weiseth 2003 98404984 sondre@skisprint.net
Martin Urfjell 2003 40550461 martin.urfjell.rorvik@gmail.com
Henrik Elven 2003 958 41 157 jo-elven@online.no
Joakim Hvitsand 2003 45801735 Hvitsandj@icloud.com
Erwan Barzic 2003 465 20 996 far: 950 90 410 rbarzic@gmail.com erwan.barzic@gmail.com
Selim Berisa 2003 45532314 selim.berisa77@gmail.com
Tobias Holmberg 2003 97706178 trude.skaldehaug@trondheim.kommune.no 
Stephan Aalberg 2003 413 08 97 Mloss@frisurf.no
Eric Samuel Mulondo 2003 46944515 ejjunju@gmail.com
Martin Fossmo 2003 40465196 asfossmo@online.no
Marius Stene Olsen2004 94846401  frode.o@hotmail.com / lene83@live.com
Ida Marie Dahl
2004 45189110 Anntheresedahl@yahoo.no
Ine Smemo2004 91708295 Inesmemo04@gmail.com
Rikke Sofie Olufsen2004 95976622 Rune@abv.no
Naimi Renander Bransfjell2004 91544436 nbransfjell@gmail.com
Emma Jensen2004 91308864 thoma@danskebank.no
Mia Johansen2004 40215754 to_joh@hotmail.com
Fredrik Nygård2004 95964346 hann-ny2@online.no
 Ravn Forseth2004 45699618 Ingeborgforseth@gmail.com
Elijah Daniel Kayondo2004 46944515 ejjunju@gmail.com
          


Registrerte kretsdommere i Tiller IL:
Dommere i klubben

Rekruttdommere


Navn Mobil Epost
Sondre Vinjevoll
412 29 423
sondreronaldo@gmail.com
Lars Smemo
909 06 531
lars.smemo@hotmail.no
Erwan T.H. Barzic
465 20 996
erwan.barzic@gmail.com
Mohammad H. Aldakouri
939 41 164
M.deqori.am@gmail.com
Joakim Hvitsand
458 01 735
hvitsandj@icloud.com
Martin Urfjell Rørvik
405 50 461
martin.urfjell.rorvik@gmail.com
Robin Trung Tran
400 99 163
robintrungtran@hotmail.com
Jonas B.F. Thanem
413 98 820
jonasthanem@gmail.com
Tobias Skaldehaug Holmberg
977 06 178
trude.skaldehaug@trondheim.kommune.no




Autoriserte dommere


Navn Mobil Epost
Haydar Mazloum Ridwan 401 70 898 sozda@hotmail.no
Arild Haugland 924 29 969 arild-haugland@siemens.com
Christer Olsen
979 52 389
christerolsen@msn.com
Hussein Sharif
958 84 611
soran64@yahoo.com
Jørgen Osen Haugen
476 39 650

gruble94@gmail.com
Andreas Nisja
412 52 437
andreas_n@live.no
Kristoffer Nisja
473 60 685
kristoffern@hotmail.no
Baha Al Jaberi
403 03 189
awladi_haiti@yahoo.com






Powered by: Bloc