DOMMERINFORMASJON


Det er hjemmelagets ansvar å sørge for dommere for 7er-fotball fra 11 år og oppover, samt til sonekvelder. Kretsen setter opp dommere til resterende kamper. Etter hver kamp skal dommeren signere på dommerskjema for å få betalt for dømmingen. Det er lagleders ansvar å ha med utfylt skjema og få signatur. (Be gjerne dommer ta bilde av skjema slik at de kan purre ved manglende utbetaling). Uten signert og utfylt bilag vil laget selv måtte betale dommeren.

Klubbdommeregning sendes til regnskap.fotball@tiller.idrett.no.


Her finnes dommersatsene/dommerregning fra 13 år og oppover:

https://www.fotball.no/globalassets/dommer/dommerr...




Klubbdommere
Navn Fødselsår Mobil E-post
Sindre Holmen 1996 958 78 294 Sindreholmen@hotmail.com
Andreas Hoff 1999 977 46 239 and12@online.no
Erica Victoria Munkvold 1999 412 13 968 ericav@live.no
Erik B. Arntsberg 1999 464 23 760 helenefrua@hotmail.com
Celine Vevle 1999 913 84 275 celine-kv@hotmail.com
Sander Schjefstad 1999 980 45 129 anniken.krogstad@cubus.com
John Sebastian Løvik 2000 926 71 427 s.ebbe2000@hotmail.com
Isak Bang 2000 992 46 370 isaksbang@gmail.com
Abdihalim Ismail 2000 907 02 654 abdi012100@hotmail.com
Joachim Knutset Solem 2000 480 85 044 meretheknutsethsolem@yahoo.no
Oda B. Sæther 2000 978 33 576 odaset@hotmail.com
Simen Sandvik 2000 952 03 693 sandvik.simen@yahoo.no
Jenny Marie Vonheim 2001 938 61 441 torill.vonheim@multiconsult.no
Thea Marie Tønnessen 2001 932 01 725 martoen2@online.no
Tiril Olsen 2001 942 02 149 baksel@online.no
Andrea Halseth Munkvold 2001 412 13 967 f-munkvo@online.no
Silje Strømsnes Kvingedal 2001 984 44 302 tokvinge@online.no
Heidi Krogh 2001 960 44 321 mona.krogh@loqal.no
Aurora H. Alstad 2001 412 09 337 roar.alstad@skanska.no
Ida Stiles 2001 984 89 050 tstiles@online.no
Gunvor Viggen Kroken 2001 457 68 015 morten.kroken@gmail.com
Marita Olsen 2001 942 02 147 shelltiller@gmail.com
Tobias E Aavik 2001 900 19 589 tobiasaa@hotmail.no
Eirik Sivertsen 2001 997 98 644 alfesiv@online.no
Trygve Sivertsen 2001 467 87 607 trysiv10@gmail.com
Lars Smemo 2001 909 06 531 lars.smemo@hotmail.com
Simen Hoff 2001 948 31 854
finn-roger.hoff@teekay.com
Henrik Wold 2001 454 59 253 fiserud@gmail.com
Håkon Fossmo 2001 980 28 797 asfossmo@online.no
Stian Martin Sæther 2001 468 62 790 sm.s@online.no
Roy Sneisen 2001 974 89 337 roysneisen7@hotmail.com
Noah Myren 2001 410 61 455 noah.myren@hotmail.com
Sondre Vinjevoll 2001 913 88 601
olvin@online.no

Registrerte kretsdommere i Tiller IL:
Dommere i klubben

Rekruttdommere


Navn Mobil Epost
Ayuub Sharif 908 06 822 ayuub93@live.no.no
Magnus Kristiansen 930 26 982 m-m-kris@online.no
Sander Aunehaugen 454 23 814 sanaune@online.no
Christopher Sneisen 482 53 738 sneisen@live.no
Sindre Henden 930 41 879 brasindre@hotmail.no
Trym Olsen 489 54 649 trymolsen97@hotmail.com
Baha Al Jaberi 403 03 189 awladi_haiti@yahoo.com
Sindre Midttun 926 62 973 sindre04ad@msn.com
Kristoffer Nisja 473 60 685 kristoffern@hotmail.no

Autoriserte dommere
Navn Mobil Epost
Haydar Mazloum Ridwan 401 70 898 sozda@hotmail.no
Arild Haugland 924 29 969 arild-haugland@siemens.com
Bjørn Jacobsen 930 46 987 bjorn.jacobsen@trondheim.kommune.no
Ole Johnny Løfald 901 37 566 olejohnnylof@hotmail.com
Christer Olsen 979 52 389 christerolsen@msn.com
Hussein Sharif 958 84 611 soran64@yahoo.com
Thomas Grønbech 401 04 070 gronbech@gmail.com
Jørgen Osen Haugen 476 39 650 gruble94@gmail.com
Andreas Nisja 412 52 437 andreas_n@live.no
Vegard Tillerflaten 930 95 567 vegardtillerflaten@hotmail.com
Powered by: Bloc