Danacup 2016

Postet av Gutter 2002 den 18. Jun 2016

Utendørscup i Hjørring, Danmark i perioden 25.-30.juli 2016


Alle spillere må ha med seg ID-papirer med foto på alle kamper (regner med alle har pass...) Husk begge trøyer og flere vannflasker.
Vi stiller med to lag, og det spilles 11'er-fotball. Kampene spilles i 2x20 minutter.

For å finne banene og se komplett oppsett på cupen anbefales å laste ned app'en Dana Cup Hjørring.

TILLER 1:

Spillere: Aleksander E, Are, Fredrik, Jesper, Kasper, Kevin, Magnus, Markus S, Ruben, Sinder, Tobias NL og Vegar.

Innledende kamper (gruppe 28):

Tirsdag kl 1050 på bane 64; Skudenes UIL (NOR) - Tiller 1
Tirsdag kl 1730 på bane 34; Segeltorps IF (SWE) - Tiller 1
Onsdag kl 1230 på bane 13; Tiller 1 - Ørn Horten FK 2 (NOR)

Sluttspill:

1.plass i gruppen:
Torsdag kl 1640 på bane 12; 32.delsfinale A-sluttspill (mot vinner av 64.delsfinale mellom 2.plass gruppe 23 og 2.plass gruppe 7)
Torsdag kl 2020 på bane 122; 16.delsfinale (her kan vi risikere å møte Tiller 2 om de blir nr 2 i gruppen)
Fredag kl 1000 på bane 18; 8.delsfinale
Fredag kl 1500 på bane 21; Kvartfinale
Fredag kl 1845 på bane 13; Semifinale
Lørdag kl 1630 på bane 1; Finale (her kan vi risikere å møte Tiller 2 om de vinner gruppen)

2.plass i gruppen:
Torsdag kl 0920 på bane 82; 64.delsfinale A-sluttspill (mot 2.plass gruppe 32)
Torsdag kl 1450 på bane 12; 32.delsfinale (mot 1.plass gruppe 37)
Torsdag kl 1925 på bane 104; 16.delsfinale
Fredag kl 0845 på bane 16; 8.delsfinale (her kan vi risikere å møte Tiller 2 om de vinner gruppen)
Fredag kl 1345 på bane 3; Kvartfinale
Fredag kl 1730 på bane 11; Semifinale
Lørdag kl 1630 på bane 1; Finale (her kan vi risikere å møte Tiller 2 om de blir nr 2 i gruppen)

3.plass i gruppen:
Torsdag kl 1400 på bane 71; 32.delsfinale B-sluttspill (mot vinner av 64.delsfinale mellom 4.plass gruppe 23 og 4.plass gruppe 7)
Torsdag kl 1925 på bane 13; 16.delsfinale (her kan vi risikere å møte Tiller 2 om de blir nr 4 i gruppen)
Fredag kl 1000 på bane 13; 8.delsfinale
Fredag kl 1500 på bane 4; Kvartfinale
Fredag kl 1845 på bane 12; Semifinale
Lørdag kl 0900 på bane 11; B-Finale (her risikerer vi å møte Tiller 2 om de blir nr 3 i gruppen)

4.plass i gruppen:
Torsdag kl 0730 på bane 10; 64.delsfinale B-sluttspill (mot 4.plass gruppe 32)
Torsdag kl 1150 på bane 43; 32.delsfinale (mot 3.plass gruppe 37)
Torsdag kl 1735 på bane 34; 16.delsfinale
Fredag kl 0845 på bane 22; 8.delsfinale (her kan vi riskikere å møte Tiller 2 om de blir nr 3 i gruppen)
Fredag kl 1345 på bane 11; Kvartfinale
Fredag kl 1730 på bane 23; Semifinale
Lørdag kl 0900 på bane 11; B-Finale (her risikerer vi å møte Tiller 2 om de blir nr 4 i gruppen)


TILLER 2:

Spillere: Adrian L, Aleksander N, Christian, Harald, Jonathan, Jørgen AE, Jørgen S, Kristoffer TL, Sander KV, Stian, Thomas og Tobias SM.

Innledende kamper (gruppe 29):

Tirsdag kl 1410 på bane 53; Vard Haugesund SK 1 (NOR) - Tiller 2
Onsdag kl 1000 på bane 12; Solängens BK (SWE) - Tiller 2
Onsdag kl 1910 på bane 84; Tiller 2 - Gulset IF (NOR)

Sluttspill:

1.plass i gruppen:
Torsdag kl 1505 på bane 36; 32.delsfinale A-sluttspill (mot vinner av 64.delsfinale mellom 2.plass gruppe 24 og 2.plass gruppe 8)
Torsdag kl 1925 på bane 82; 16.delsfinale
Fredag kl 0845 på bane 16; 8.delsfinale (her kan vi risikere å møte Tiller 1 om de blir nr 2 i gruppen)
Fredag kl 1345 på bane 3; Kvartfinale
Fredag kl 1730 på bane 11; Semifinale
Lørdag kl 1630 på bane 1; Finale (her kan vi risikere å møte Tiller 1 om de vinner gruppen)

2.plass i gruppen:
Torsdag kl 1015 på bane 82; 64.delsfinale A-sluttspill (mot 2.plass gruppe 39)
Torsdag kl 1640 på bane 52; 32.delsfinale (mot 1.plass gruppe 12)
Torsdag kl 2020 på bane 122; 16.delsfinale (her kan vi risikere å møte Tiller 1 om de vinner gruppen)
Fredag kl 1000 på bane 18; 8.delsfinale
Fredag kl 1500 på bane 21; Kvartfinale
Fredag kl 1845 på bane 13; Semifinale
Lørdag kl 1630 på bane 1; Finale (her kan vi risikere å møte Tiller 2 om de blir nr 2 i gruppen)

3.plass i gruppen:
Torsdag kl 1205 på bane 61; 32.delsfinale B-sluttspill (mot vinner av 64.delsfinale mellom 4.plass gruppe 24 og 4.plass gruppe 8)
Torsdag kl 1830 på bane 11; 16.delsfinale
Fredag kl 0845 på bane 22; 8.delsfinale (her kan vi riskikere å møte Tiller 1 om de blir nr 4 i gruppen)
Fredag kl 1345 på bane 11; Kvartfinale
Fredag kl 1730 på bane 23; Semifinale
Lørdag kl 0900 på bane 11; B-Finale (her risikerer vi å møte Tiller 1 om de blir nr 3 i gruppen)

4.plass i gruppen:
Torsdag kl 0825 på bane 121; 64.delsfinale B-sluttspill (mot 4.plass gruppe 39)
Torsdag kl 1400 på bane 63; 32.delsfinale (mot 3.plass gruppe 12)
Torsdag kl 1925 på bane 13; 16.delsfinale (her kan vi risikere å møte Tiller 1 om de blir nr 3 i gruppen)
Fredag kl 1000 på bane 13; 8.delsfinale
Fredag kl 1500 på bane 4; Kvartfinale
Fredag kl 1845 på bane 12; Semifinale
Lørdag kl 0900 på bane 11; B-Finale (her risikerer vi å møte Tiller 1 om de blir nr 4 i gruppen)



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline