Aktiviteter i ukene 50-52

Postet av Gutter 2004 den 9. Des 2018

Ingen aktiviteter de kommende 3 ukene. God fotballferie!


Det vil bli en sesongavslutning før jul - tid og sted kommer.


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 49

Postet av Gutter 2004 den 3. Des 2018

Dette er siste uke med aktiviteter før jul.


Mandag 3.des

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1830-2000 på Tempe. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Mandag 3.des

Trening i KVT-hallen kl 1945-2100

Onsdag 5.des

Trening i KVT-hallen kl 1845-2000

Onsdag 5.des

0.-kvalifiseringskamp mot Trygg/Lade kl 2100 i Abrahallen - oppmøte kl 2000. 

Følgende spillere fra 04/05 møter: Aksel, Fredrik H, Marius J, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Fredag 7.des

Trening i KVT-hallen kl 1545-1700



0 Kommentar

Aktiviteter i uke 48

Postet av Gutter 2004 den 25. Nov 2018


Mandag 26.nov

0.-kvalifiseringskamp mot Oppdal kl 1930 i Abrahallen - oppmøte kl 1830. 

Følgende spillere fra 04/05 møter: Aksel, Fredrik H, Marius J, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Mandag 26.nov

Trening i KVT-hallen kl 1945-2100

Tirsdag 27.nov

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1830-2000 på TOBB. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Onsdag 28.nov

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1830-2000 på Tempe. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Onsdag 28.nov

Trening i KVT-hallen kl 1845-2000

Fredag 30.nov

Trening i KVT-hallen kl 1545-1700

Fredag 30.nov

0.-kvalifiseringskamp mot Nardo kl 2100 i Abrahallen - oppmøte kl 2000. 

Følgende spillere fra 04/05 møter: Aksel, Fredrik H, Marius J, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Lørdag 1.des

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1300-1430 på Tempe. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter


FLATÅS JULECUP

Vi stiller med 3 lag. Innledende kamper på lørdag, og evt sluttspill på søndag. Oppmøte 45 min før første kamp. I år arrangeres cupen i den nye Flatåshallen (ved fotballbanen på Flatåsen). Med unntak av Aksel, som skal være keeper, spiller ingen av de som deltar på 0.-kvalifiseringsspill på denne cupen.


Tiller 1

Kamper kl 1327 mot Nidelv, kl 1527 mot Byåsen og kl 1727 mot Heimdal

Spillere: Aksel, Adrian, Gabriel, Elijah, Jonas og Elias

Tiller 2

Kamper kl 1830 mot Nardo, kl 2005 mot Utleira og kl 2108 mot Flatåsen

Spillere: Isak HA, Marius SB, Fredrik N, Emil N, Sondre, Magne og Jørgen

Tiller 3

Kamper kl 1346 mot Nardo, kl 1546 mot Flatåsen og kl 1805 mot Strindheim

Spillere: Isak BA, Kristoffer, Gaute, Christian S, Ådne, Robin og Oday




0 Kommentar

Aktiviteter i uke 47

Postet av Gutter 2004 den 18. Nov 2018

Mandag 19.nov

Trening i KVT-hallen kl 1945-2100

Tirsdag 20.nov

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1830-2000 på TOBB. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Onsdag 21.nov

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1830-2000 på TOBB. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Onsdag 21.nov

Trening i KVT-hallen kl 1845-2000

Torsdag 22.nov

Treningskamp som forberedelse til 0.-kvalifisering. Oppmøte kl 1730 på TOBB. De som er på konfirmasjonsforberedelse møter så snart denne er ferdig.

Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Fredag 23.nov

Trening i KVT-hallen kl 1545-1700

Lørdag 24.nov

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1300-1430 på TOBB. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter



Kamper i 0.-kvalifisering:

Mandag 26.nov kl 1930 mot Oppdal

Fredag 30.nov kl 2100 mot Nardo

Onsdag 5.des kl 2100 mot Trygg/Lade


Alle kamper spilles i Abrahallen



0 Kommentar

Aktiviteter i uke 46

Postet av Gutter 2004 den 11. Nov 2018

Mandag 12.nov

Trening for alle i KVT-hallen kl 1945-2100

Onsdag 14.nov

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1800-1930 på TOBB. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Onsdag 14.nov

Trening for de som ikke deltar på samtrening med 03 kl 1845-2000 i KVT-hallen

Fredag 16.nov

Trening for alle i KVT-hallen kl 1545-1700


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 45

Postet av Gutter 2004 den 2. Nov 2018

Mandag 5.nov

Trening for alle i KVT-hallen kl 1945-2100

Onsdag 7.nov

Samtrening med 03 for 0.-kvalifisering kl 1800-1930 på TOBB. Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO og Petter

Onsdag 7.nov

Trening for de som ikke deltar på samtrening med 03 kl 1845-2000 i KVT-hallen

Fredag 9.nov

Trening for de som ikke deltar på Heimdal Indoor klasse G15 kl 1545-1700 i KVT-hallen

Fredag 9.nov

Heimdal Indoor klasse G15 - oppmøte kl 1700 i Heimdalshallen.

Kamper (kan bli endringer): kl 1738 mot Heimdal, kl 1858 mot Kattem og kl 2018 mot Byåsen. 

Evt sluttspill på søndag.

Spillere: Steffen, Marius J, Mathias, Marius SO, Jens Kr, Aksel og Lucas. Dersom sluttspill deltar også Isak HA.




0 Kommentar

Heimdal Indoor G14

Postet av Gutter 2004 den 31. Okt 2018

Vi stiller med 3 lag i helgas Heimdal Indoor, klasse G14. Oppmøte 45 min før første kamp. Alle kamper i Heimdalshallen.


Team 1

Spillere: Isak HA, Marius SB, Fredrik H, Marius J, Thomas og Mathias

Kamper: Lørdag kl 0857 mot Klæbu, kl 0954 mot Utleira og kl 1110 mot Malvik


Team 2

Spillere: Aksel, Sondre, Jens Kr, Emil N, Fredrik N og Marius SO

Kamper: Fredag kl 1700 mot Ranheim, kl 1835 mot Malvik og kl 1932 mot Strindheim


Team 3

Spillere: Isak BA, Adrian, Elijah, Jørgen, Gabriel, Christian S og Ådne

Kamper: Lørdag kl 1614 mot Heimdal, kl 1730 mot Sverresborg og kl 1846 mot Strindheim



Evt sluttspill fra søndag kl 0800. Vi oppdaterer på FB og i hallen:-)


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 44

Postet av Gutter 2004 den 28. Okt 2018

Denne uka trener vi todelt igjen. Følgende grupper:


Gruppe RØD: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO, Petter, Fredrik N, Sondre og Emil N

Gruppe BLÅ: øvrige spillere


Kampoppsett og laginndeling for Heimdal Indoor kommer i løpet av uka.


Mandag 29.okt

Trening for ALLE i KVT-hallen kl 1945-2100

Tirsdag 30.okt

Trening for gruppe RØD kl 1530-1700 på TOBB. Dette er samtrening med 03.

Onsdag 31.okt

Trening for gruppe BLÅ kl 1845-2000 i KVT-hallen

Torsdag 1.nov

Trening for gruppe RØD kl 2045-2200 i KVT-hallen


0 Kommentar

Påmelding til innendørs-cuper

Postet av Gutter 2004 den 22. Okt 2018

Vi ber om påmelding for deltagelse på innendørs-cuper. Vi har meldt på lag som følger:


Heimdal Indoor, klasse G14: 02.-04.november

Heimdal Indoor, klasse G15: 09.-11.november (uttak vil bli gjort)

Flatås Julecup, klasse G14: 30.november-02.desember


Frist for påmelding: 26.oktober på e-post: tiller2004gutter@hotmail.no





0 Kommentar

Aktiviteter i uke 43

Postet av Gutter 2004 den 21. Okt 2018

Mandag 22.okt

Trening i KVT-hallen kl 1945-2100

Onsdag 24.okt

Trening i KVT-hallen kl 1845-2000

Fredag 26.okt

Trening i KVT-hallen kl 1545-1700



0 Kommentar

Aktiviteter i uke 42

Postet av Gutter 2004 den 13. Okt 2018

Mandag 15.okt

Trening kl 1530-1700 på TOBB for de som ikke spiller kamp.

Mandag 15.okt

Kamp for Tiller 3 borte mot Kattem kl 2000 - oppmøte kl 1915

Spillere: Marius Johnsen, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin, Magne og Oday

Tirsdag 16.okt

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Onsdag 17.okt

Kamp for Tiller 3 borte mot Kolstad kl 1830 - oppmøte kl 1745

Spillere: Oskar, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin, Magne og Oday

Torsdag 18.okt

Kamp for Tiller 1 hjemme mot Melhus kl 2000 - oppmøte kl 1900

Kampverter: Aksel og Emil D

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Mathias, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Emil N, Fredrik N, Jens Kr, Marius SO, Sondre, Christian M, Lucas, Steffen og Petter

Fredag 19.okt

Samtrening med 03 som forberedelse for 0.div-kvalifisering til neste års seriespill på TOBB kl 1530-1700

Følgende spillere møter: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Fredrik N, Emil N, Sondre og Marius SO

Fredag 19.okt

Kamp for Tiller 2 hjemme mot Sjetne kl 1830 - oppmøte kl 1730

Kampverter: Patrik og Kristoffer

Spillere: Marius Johnsen, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin, Magne, Oday, Jonas, Dennis, Sebastian og Alex

Lørdag 20.okt

Kamp for Tiller 1 hjemme mot Sverresborg kl 1200 - oppmøte kl 1100

Kampverter: Thomas og Jens Kr

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Mathias, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Emil N, Fredrik N, Jens Kr, Marius SO, Sondre, Christian M, Lucas, Steffen og Petter

Lørdag 20.okt

Kamp for Tiller 3 hjemme mot Åfjord kl 1600 - oppmøte kl 1515

Kampverter: Isak BA og Christian S

Spillere: Oskar, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin, Magne og Oday



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 41

Postet av Gutter 2004 den 6. Okt 2018

Mandag 8.okt

Trening i KVT-hallen kl 1945-2100

Onsdag 10.okt

Trening i KVT-hallen kl 1845-2000

Fredag 12.okt

Trening i KVT-hallen kl 1545-1700




0 Kommentar

Aktiviteter i uke 40

Postet av Gutter 2004 den 30. Sep 2018

Vi starter opp med innendørstreninger i KVT-hallen denne uka, og trener av den grunn flere økter delt. Husk innesko!!!


Gruppe RØD: Isak HA, Mathias, Fredrik H, Petter, Jens Kr, Christian M, Fredrik N, Marius J, Thomas, Steffen, Emil N, Lucas, Marius SO, Emil D, Aksel, Sondre og Marius SB


Gruppe BLÅ: Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin, Magne, Oday, øvrige hospitanter fra 05, samt andre som ikke er nevnt  



Mandag 1.okt

Trening på TOBB kl 1530-1700 for gruppe BLÅ

Mandag 1.okt

Trening i KVT-hallen kl 1945-2100 for gruppe RØD

Tirsdag 2.okt

Trening på TOBB kl 1530-1700 for gruppe RØD

Onsdag 3.okt

Trening i KVT-hallen kl 1845-2000 for gruppe BLÅ

Torsdag 4.okt

Trening på TOBB kl 1530-1700 for de som ikke spiller kamp

Torsdag 4.okt

Kamp for Tiller 1 borte mot Steinkjer på Guldbergaunet kl 1830 - oppmøte kl 1730

Vi oppfordrer til samkjøring - husk skikkelig mat i forkant av oppmøte!

Spillere: Isak HA, Christian M, Fredrik H, Thomas, Mathias, Jens Kr, Emil N, Steffen, Petter, Aksel, Lucas, Emil D og Marius SO

Fredag 5.okt

Trening i KVT-hallen for ALLE kl 1545-1700

Søndag 7.okt

Kamp for Tiller 2 borte mot Strindheim på Myra (Ruta arena - Leangen) kl 1800 - oppmøte kl 1700

Spillere: Isak HA, Fredrik N, Jørgen, Adrian, Elijah, Isak BA, Gabriel, Christian S, Robin, Magne, Sondre, Dennis og Alex



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Konfirmasjonsforberedelser i uke 40

Postet av Gutter 2004 den 26. Sep 2018

Noen gutter fra konfirmasjonsgruppe 4A og 5 må gjennomføre denne ukas forberedelser på mandag istedenfor på torsdag, som følger:


Fredrik N, Fredrik H, Emil N og Marius SB møter mandag kl 1630-1800


Mathias, Marius J, Marius SO og Jens Kr møter mandag kl 1800-1930


Endringene er avklart med Grethe:-)


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 39

Postet av Gutter 2004 den 23. Sep 2018

Mandag 24.sept

Trening på TOBB kl 1530-1700

Tirsdag 25.sept 

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1530-1700 på TOBB

Tirsdag 25.sept

Kamp for Tiller 1 borte mot National kl 1830 på Hallset - oppmøte kl 1730

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Mathias, Thomas, Emil N, Jens Kr, Marius SO, Christian M, Lucas, Steffen og Petter

Onsdag 26.sept

Kamp for Tiller 2 borte mot Stadsbygd kl 1830 på Stadsbygda.

Vi tar ferga fra Flakk kl 1700 - oppfordrer til samkjøring!

Spillere: Oskar, Emil N, Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Isak BA, Gabriel, Magne, Sondre, Sebastian, Dennis og Alex

Torsdag 27.sept

Trening på TOBB kl 1530-1700

Fredag 28.sept

Trening på TOBB kl 1530-1700

Søndag 30.sept

Kamp for Tiller 3 borte mot Charlottenlund kl 1200 på Charlottenlund - oppmøte kl 1115

Spillere: Marius Johnsen, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian, Gaute, Robin, Magne og Oday

Søndag 30.sept

Kamp for Tiller 1 hjemme mot Strindheim kl 1800 - oppmøte kl 1700

Kampverter: Lucas og Petter

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Mathias, Thomas, Emil N, Marius SO, Sondre, Christian M, Lucas, Steffen og Petter 



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 38

Postet av Gutter 2004 den 15. Sep 2018

Vi trener todelt på mandag, hvor den ene delen har samtrening med deler av 03-troppen som forberedelse inn mot kvalifiseringsspill for 2019-sesongen. Resterende trener som normalt.


Mandag 17.sept

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Mandag 17.sept

Trening kl 2000-2130 på TOBB for følgende spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr og Marius SO

Tirsdag 18.sept

Kamp for Tiller 2 borte mot Klæbu kl 1830 på Sørborgen - oppmøte kl 1730

Spillere: Isak HA, Emil N, Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Magne, Sondre, Sebastian, Dennis og Alex

Torsdag 20.sept

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Fredag 21.sept

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Søndag 23.sept

Kamp for Tiller 2 hjemme mot Nardo kl 1300 - oppmøte kl 1200

Kampverter: Adrian og Elijah

Spillere: Marius Johnsen, Adrian, Elijah, Fredrik N, Emil N, Jørgen, Isak BA, Gabriel, Magne, Sondre, Eirik (05), Jørgen (05), Linus (05) og Sindre (05) 

Søndag 23.sept

Kamp for Tiller 3 hjemme mot Hitra kl 1430 - oppmøte kl 1345 

Kampverter: Jørgen og Fredrik J

Spillere: Oskar, Jørgen, Fredrik J, Patrik, Kristoffer, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin og Oday



Forfall meldes Vidar, 952 12 994  



0 Kommentar

Aktiviteter i uke 37

Postet av Gutter 2004 den 7. Sep 2018

Mandag 10.sept

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1530-1700 på TOBB

Mandag 10.sept

Kamp for Tiller 1 borte mot Kattem kl 1830 på Åsheim - oppmøte kl 1730

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO, Christian M, Lucas, Steffen og Petter

Tirsdag 11.sept

Trening på TOBB kl 1530-1700

Onsdag 12.sept

Kamp for Tiller 3 hjemme på EBERG! mot Utleira kl 1800 - oppmøte kl 1715

OBS 1: ny tid og nytt sted

OBS 2: ingen garderobe! 

Kampverter: Christian S og Gaute

Spillere: Marius Johnsen, Jørgen, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin og Oday

Torsdag 13.sept

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Fredag 14.sept 

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1530-1700 på TOBB

Fredag 14.sept

Kamp for Tiller 2 hjemme mot Trond kl 1715 - oppmøte kl 1630

Kampverter: Robin og Magne

Spillere: Isak HA, Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin, Magne og Sondre

Lørdag 15.sept

Kamp for Tiller 1 hjemme mot Namsos kl 1300 - oppmøte kl 1200

Kampverter: Steffen og Sondre

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Thomas, Mathias, Jens Kr, Marius SO, Fredrik N, Sondre, Emil N, Lucas, Steffen og Petter



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 36

Postet av Gutter 2004 den 2. Sep 2018

Tirsdag 4.september

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1530-1700 på TOBB

Tirsdag 4.september

Kamp i OBOS-cupen borte på Nye Blinkbanen mot Stjørdals-Blink kl 1830 - oppmøte kl 1730 

Spillere: Isak HA, Aksel, Fredrik H, Emil D, Marius J, Mathias, Marius SB, Marius SO, Thomas, Jens Kr, Christian M, Lucas, Steffen og Petter

Torsdag 6.september

Trening kl 1500-1700 på TOBB

Fredag 7.september

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1530-1700 på TOBB

Fredag 7.september

Kamp for Tiller 2 borte mot Flatås på Lade 4 kl 1800 - oppmøte kl 1700

Spillere: Isak HA, Emil N, Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Patrik, Kristoffer, Gabriel, Magne, Gaute, Sondre, Sebastian, Dennis og Alex


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 35

Postet av Gutter 2004 den 26. Aug 2018

KONFIRMASJONSFORBEREDELSER

PILEGRIMSVANDRING LØRDAG

Etter avtale med kirkekontoret skal Gaute, Gabriel, Jørgen, Patrik og Fredrik J gå ut i første pulje (kl 1000) på lørdag. Disse skal visstnok være tilbake til kirken før kl 1300, og bør derfor rekke oppmøte greit. Ta med matpakke og drikke til garderoben, slik at dere får litt påfyll før kampen!

PRESENTASJONSGUDSTJENESTE

For de av gutta som er på cup denne helga skal presentasjonsgudstjeneste gjennomføres søndag 9.september (gjelder Fredrik H, Fredrik N, Emil N, Adrian, Marius SB, Marius SO, Marius J, Mathias og Jens Kr).


Mandag 27.august

Trening på TOBB kl 1530-1700

Tirsdag 28.august 

Trening på TOBB kl 1530-1700

Onsdag 29.august

Kamp for Tiller 3 borte mot National på Hallset kl 1830 - oppmøte kl 1745.

Dette er egentlig en hjemmekamp, så merk sted!!!

Spillere: Oskar, Jørgen, Fredrik J, Patrik, Elijah, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Robin og Magne

Torsdag 30.august

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Torsdag 30.august

Kamp for Tiller 2 borte mot Stadsbygd er UTSATT!!!

Lørdag 1.sept

Kamp for Tiller 2 hjemme mot Selbu kl 1400 - oppmøte kl 1300

Kampverter: Kristoffer og Isak BA

Spillere: Jørgen, Fredrik J, Patrik, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Magne, Linus, Jonas G, Sindre N samt inntil 2 andre spillere (kommer senere).



HAMKAM TALENTCUP 1.-2.SEPT

Sammen med spillere og lagledelse fra 05 deltar vi med totalt 2 lag. Det blir informert om laginndeling på spillermøtet fredag kveld.

Seneste tidspunkt for oppmøte er fredag 31.august kl 2000 på Ridabu barneskole (adresse: Vangsvegen 360, 2322 Ridabu). Husk utstyr for vanlig skoleovernatting (madrass, sovepose med mer).

Husk vanlig fotballutstyr - ikke glem bortedrakta!


Innledende kamper:

Tiller 1-Lyn 2: lørdag kl 0800 på Furnes stadion

Tiller 2-Lørenskog 2: lørdag kl 0900 på Ridabu stadion

Rælingen-Tiller 1: lørdag kl 1200 på Børstad stadion

Bjarg 2-Tiller 2: lørdag kl 1300 på HIAS stadion

Skeid 2-Tiller 2: lørdag kl 1700 på Ridabu stadion

Tiller 1-Ready: lørdag kl 1800 på HIAS stadion


Sluttspill på søndag avhengig av plassering i innledende spill.

 


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 34

Postet av Gutter 2004 den 16. Aug 2018

Konfirmasjonsforberedelser:

Fredrik H, Marius SB, Mathias, Marius J, Marius SO og Jens Kr møter til konfirmasjonsforberedelse mandag 20.august kl 1630.


Fredrik N, Emil N, Jørgen, Patrik, Fredrik J, Gabriel og Adrian møter til konfirmasjonsforberedelse mandag 20.august kl 1800.


Gaute følger sin ordinære gruppe.


Tirsdag 21.august

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1530-1700

Tirsdag 21.august

Kamp for Tiller 1 hjemme mot Verdal kl 1830 - oppmøte kl 1730

Kampverter: Jens Kr og Marius SO

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Marius J, Fredrik H, Marius SB, Thomas, Mathias, Fredrik N, Jens Kr, Marius SO, Lucas, Steffen og Petter

Onsdag 22.august

Kamp for Tiller 3 borte mot Melhus i Gruva kl 1830 - oppmøte kl 1745

Spillere: Oskar, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Gaute, Magne, Christian S og Sondre

Torsdag 23.august

Kamp for Tiller 1 i OBOS cup borte mot Fram på Skatval kl 1800 - oppmøte kl 1700

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Marius J, Fredrik H, Marius SB, Thomas, Mathias, Christian M, Jens Kr, Marius SO, Lucas, Steffen og Petter

Torsdag 23.august

Kamp for Tiller 2 hjemme mot Malvik kl 1830 - oppmøte kl 1730

Kampverter: Jørgen og Patrik

Spillere: Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Isak BA, Gabriel, Christian S, Magne, Sondre, Dennis, Alex, Sebastian + 2 ekstra fra 05

Fredag 24.august

Trening på TOBB kl 1530-1700

Lørdag 25.august

Kamp for Tiller 1 borte mot Egge kl 1200 - oppmøte kl 1100

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Marius J, Fredrik H, Marius SB, Thomas, Mathias, Fredrik N, Elijah, Jens Kr, Marius SO, Sebastian og Petter


PS: vi har en del småskader - endringer kan derfor komme. 


Forfall meldes Vidar, 952 12 994




0 Kommentar

Aktiviteter i uke 33

Postet av Gutter 2004 den 13. Aug 2018

Tirsdag 14.august

Trening på TOBB kl 1530-1700

Onsdag 15.august

Kamp for Tiller 3 hjemme mot Sverresborg kl 1830 - oppmøte kl 1745

Kampverter: Fredrik J og Adrian

Spillere: Marius Johnsen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S og Magne

Torsdag 16.august

Trening på TOBB kl 1530-1700

Fredag 17.august

Trening på TOBB kl 1530-1700

Søndag 19.august

Kamp for Tiller 2 borte mot Orkla kl 1200 på Orkla Sparebank Stadion - oppmøte kl 1100

Spillere: Oskar (05), Fredrik N, Jørgen K, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Isak BA, Gabriel, Magne, Sondre, Sebastian, Dennis, Alex og Jørgen (05)



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 32

Postet av Gutter 2004 den 3. Aug 2018

Mandag 6.august

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Tirsdag 7.august

Trening kl 1530-1700 på TOBB

Torsdag 8.august

Trening kl 1530-1700 på TOBB


Kringsjå Invitational

Litt info om cupen: Oppmøte fredag 10.august kl 2000 på Haraldsheim vandrerhjem i Oslo (Haraldsheimveien 4 ,0587 Oslo). Transport må ordnes av den enkelte. Vi overnatter på Haraldsheim i 4-mannsrom. Kamper lørdag kl 1000 mot Lyn, kl 1220 mot Mjøndalen og kl 1550 mot Drøbak-Frogn, samt søndag kl 1050 mot Lillestrøm. Plasseringsspill med mer ferdig ca kl 1530 på søndag. Egenandel på ca kr 1000,- tilkommer - mer info om dette kommer fra lagleder.

Spillere: Isak HA, Christian M, Fredrik H, Petter, Jens Kr, Fredrik N, Mathias, Emil N, Marius SB, Steffen, Marius J, Marius SO, Aksel, Lucas og Emil D.


Seriekampene starter igjen i uke 33.


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 31

Postet av Gutter 2004 den 27. Jul 2018

Mandag 30.juli

Trening kl 1500-1700 på TOBB.

Tirsdag 31.juli

Trening kl 1500-1700 på TOBB.

Onsdag 1.august

Trening kl 1500-1700 på TOBB.

Torsdag 2.august

Trening kl 1500-1700 på TOBB.


0 Kommentar

Uke 30

Postet av Gutter 2004 den 22. Jul 2018

Vi tar helt fri i uke 30. Oppstart med ordinære treninger fra og med uke 31.


Fortsatt god sommer:-)


0 Kommentar

Uttak til Kringsjå Invitational

Postet av Gutter 2004 den 17. Jun 2018

Viser til tidligere info om denne cupen på FB. Vi ønsker bekreftelse på deltagelse fra de uttatte innen 20.juni på sms til Vidar (952 12 994).

Litt info om cupen: Oppmøte fredag 10.august kl 2000 på Haraldsheim vandrerhjem i Oslo (Haraldsheimveien 4 ,0587 Oslo). Transport må ordnes av den enkelte. Vi overnatter på Haraldsheim i 4-mannsrom. Kamper lørdag kl 1000 mot Lyn, kl 1220 mot Mjøndalen og kl 1550 mot Drøbak-Frogn, samt søndag kl 1050 mot Lillestrøm. Plasseringsspill med mer ferdig ca kl 1530 på søndag. Egenandel på ca kr 1000,- tilkommer - mer info om dette kommer fra lagleder.

Spillere: Isak HA, Christian M, Fredrik H, Petter, Jens Kr, Fredrik N, Mathias, Emil N, Marius SB, Steffen, Marius J, Marius SO, Aksel, Lucas og Emil D.


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 25 og utover

Postet av Gutter 2004 den 17. Jun 2018

Seriespillet er over for vårsesongen, men vi fortsetter med treningene i ukene fremover til de vanlige tidene (se under). Vi vurderer fortløpende oppmøte, og melder via FB dersom vi avlyser.


Tirsdag kl 1525-1700 på TOBB

Onsdag kl 1525-1700 på TOBB

Torsdag kl 1525-1700 på TOBB

Søndag kl 0955-1130 på TOBB 


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 24

Postet av Gutter 2004 den 7. Jun 2018

Mandag 11.juni

Kamp for Tiller 1 i 11'er hjemme på Eberg! mot Stjørdals-Blink kl 1940 - oppmøte kl 1840

PS: ingen garderobe

Kampverter: Jens Kr og Elijah

Spillere: Isak HA, Aksel, Mathias, Fredrik H, Emil D, Marius SB, Jens Kr, Marius J, Marius SO, Emil D, Elijah, Steffen, Christian M, Petter og Lucas

Tirsdag 12.juni

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Onsdag 13.juni

Trening kl 1540-1700 på KVT-banen

Torsdag 14.juni

Kamp for Tiller 2 i 11'er hjemme på TOBB mot Flatås kl 1645 - oppmøte kl 1545

Kampverter: Kristoffer og Christian S

Spillere: Isak HA, Mathias, Jens Kr, Jørgen, Fredrik J, Patrik, Elijah, Kristoffer, Christian S, Elias, Sebastian, Jonas, Bo, Dennis og Alex

Torsdag 14.juni

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1525-1640 på TOBB.

Kortere trening denne dagen pga kamp og skoleavslutning på Rosten

Søndag 17.juni

Kamp for Tiller 1 i 11'er borte mot Namsos kl 1230 - oppmøte kl 1130

Vi reiser med buss - egen info vedr avreise, egenandel med mer kommer fra Kjell-Øyvind.

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Emil N, Fredrik N, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Jens Kr, Marius SO, Mathias, Christian M, Lucas, Steffen og Petter 

Søndag 17.juni

Kamp for Tiller 3 i 9'er hjemme mot Trond på TOBB kl 1500 - oppmøte kl 1415

Kampverter: Theodore og Gaute

Lagleder: Frode Henriksen

Spillere: Theodore, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Gabriel, Christian S, Gaute, Magne og Sondre



Forfall meldes Vidar, 952 12 994



0 Kommentar

Aktiviteter i uke 23

Postet av Gutter 2004 den 3. Jun 2018

Tirsdag 5.juni

Trening på TOBB kl 1525-1700

Onsdag 6.juni

Trening på KVT-banen kl 1540-1700

Torsdag 7.juni

Trening på TOBB kl 1525-1700

Lørdag 9.juni

Kamp for Tiller 3 i 9'er borte mot Ranheim kl 1230 - oppmøte kl 1145 på Ranheim Arena

Spillere: Theodore, Sondre, Magne, Isak BA, Gabriel, Christian S, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik og Elijah

Søndag 10.juni

Kamp for Tiller 2 i 11'er borte mot Trond kl 1200 - oppmøte kl 1100 på Rosenborgbanen

Spillere: Isak HA, Mathias, Jørgen, Adrian, Patrik, Kristoffer, Gabriel, Gaute, Magne, Dennis, Elias, Sebastian, Jonas, Bo og Alex

Søndag 10.juni

Trening for de som ikke spiller kamp kl 0955-1130 på TOBB



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 22

Postet av Gutter 2004 den 27. Mai 2018

Tirsdag 29.mai

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Onsdag 30.mai

Kamp for Tiller 3 i 9'er borte mot Gimse kl 1830 - oppmøte kl 1745 på Brekkåsen

Spillere: Theodore, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Sondre, Elijah, Patrik, Adrian, Fredrik J og Jørgen.

Onsdag 30.mai

Kamp for de som ikke spiller kamp kl 1540-1700 på KVT-banen

Torsdag 31.mai

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Fredag 01.juni

Kamp for Tiller 1 i 11'er hjemme mot Sørlia på LADE! kl 2100 - oppmøte kl 2000 på Lade

Kampverter: Petter og Lucas

Spillere: Isak HA, Aksel, Fredrik H, Emil D, Marius J, Fredrik N, Marius SB, Marius SO, Emil N, Jens Kr, Fredrik J, Christian M, Lucas, Petter og Steffen

Søndag 03.juni

Kamp for Tiller 2 i 11'er hjemme mot Orkla kl 1200 - oppmøte kl 1100

Kampverter: Magne og Jonas

Spillere: Isak HA, Jørgen, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Magne, Sondre, Jonas, Elias, Dennis og Sebastian

Søndag 03.juni

Trening for de som ikke spiller kamp kl 0955-1130 på TOBB



Forfall meldes Vidar, 952 12 994 


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 21

Postet av Gutter 2004 den 20. Mai 2018

Tirsdag 22.mai

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Onsdag 23.mai

Trening kl 1540-1700 på KVT-banen

Torsdag 24.mai

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Fredag 25.mai

Kamp i 9'er for Tiller 3 hjemme mot Byåsen kl 1830 - oppmøte kl 1745 på TOBB

Kampverter: Jørgen og Fredrik J

Spillere: Theodore, Fredrik J, Jørgen, Patrik, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute og Sondre

Lørdag 26.mai

Kamp i 11'er for Tiller 2 borte mot Strindheim kl 1500 - oppmøte kl 1400 på Lade 4 (MERK STED!)

Spillere: Sondre, Fredrik N, Jørgen, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute, Elias, Jonas og Sebastian

Søndag 27.mai

Kamp i 11'er for Tiller 1 borte mot Verdal kl 1200 - oppmøte kl 1100 på Verdal

Spillere: Sondre, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Emil N, Fredrik N, Jens Kr, Fredrik J, Marius SO, Christian M, Lucas og Petter

Søndag 27.mai

Trening for de som ikke spiller kamp kl 0955-1130 på TOBB



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 20

Postet av Gutter 2004 den 13. Mai 2018

Tirsdag 15.mai

Kamp for Tiller 1 i 11'er hjemme mot Steinkjer kl 1830 - oppmøte kl 1730 på TOBB

Kampverter: Emil D og Isak HA

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Emil N, Jens Kr, Fredrik N, Fredrik J, Marius SO, Sondre, Christian M , Lucas og Petter

Tirsdag 15.mai

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1525-1700 på TOBB

Fredag 18.mai

Trening kl 1755-1930 på TOBB

Lørdag 19.mai

Kamp for Tiller 1 i 11'er hjemme mot Fram kl 1200 - oppmøte kl 1100 på TOBB

Kampverter: Sondre og Christian M

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Emil N, Jens Kr, Fredrik N, Fredrik J, Marius SO, Sondre, Christian M , Lucas og Petter

Søndag 20.mai

Trening kl 0955-1130 på TOBB



Forfall meldes Vidar, 952 12 994



0 Kommentar

Aktiviteter i uke 19

Postet av Gutter 2004 den 5. Mai 2018

Tirsdag 8.mai

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Onsdag 9.mai

Kamp for Tiller 3 i 9'er borte mot Byneset kl 1830 - oppmøte kl 1745 på Byneset kunstgress (Rye)

Spillere: Theodore, Jørgen, Sondre, Adrian, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute og Magne

Onsdag 9.mai

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1540-1700 på KVT-banen

Torsdag 10.mai

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Lørdag 12.mai

Kamp for Tiller 1 i 11'er borte mot Egge kl 1200 - oppmøte kl 1100 på Egge Arena

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Emil N, Fredrik N, Jens Kr, Fredrik J, Marius SO, Christian M, Lucas og Petter

Søndag 13.mai

Trening kl 0955-1130 på TOBB



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 18

Postet av Gutter 2004 den 29. Apr 2018

Ber om at alle (både foreldre og spillere) nå laster ned Hoopit slik at vi kan gi informasjon til alle der - se innlegg på FB for fremgangsmåte.


Tirsdag 1.mai

Trening kl 1410-1545 på TOBB

Onsdag 2.mai

Trening kl 1540-1700 på KVT-banen (husk å ikke gå inn på banen dersom skolen benytter den ifm gym)

Torsdag 3.mai

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Fredag 4.mai

Kamp for Tiller 3 i 9'er hjemme mot National kl 1830 - oppmøte kl 1745 på TOBB

Kampverter: Christian S og Gaute

Spillere: Theodore, Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Patrik, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute og Sondre

Søndag 6.mai 

Kamp for Tiller 2 i 11'er hjemme mot Byåsen kl 1200 - oppmøte kl 1100 på TOBB

Kampverter: Adrian og Patrik

Spillere: Isak HA, Emil N, Jens Kr, Marius SO, Adrian, Patrik, Elijah, Gabriel, Magne, Sondre, Sebastian, Jonas, Dennis og Elias 

Søndag 6.mai

Trening for de som ikke spiller kamp kl 0955-1130 på TOBB


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 17

Postet av Gutter 2004 den 21. Apr 2018

Tirsdag 24.april

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Onsdag 25.april

Kamp for Tiller 3 i 9'er borte mot Melhus kl 1830 - oppmøte kl 1745 i Gruva (Melhus)

Spillere: Theodore, Jørgen, Patrik, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Magne, Gaute og Sondre

Onsdag 25.april

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1525-1700 på TOBB

Torsdag 26.april

Trening kl 1525-1700 på TOBB

Lørdag 28.april

Kamp for Tiller 2 i 11'er borte mot Nidelv kl 1200 - oppmøte kl 1100 på Tempe

Spillere: Isak HA, Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Patrik, Elijah, Isak BA, Gaute, Magne, Sondre, Elias, Dennis, Sebastian og Jonas

Søndag 29.april

Kamp for Tiller 1 i 11'er borte mot Flatås kl 1600 - oppmøte kl 1500 på Dalgård (Byåsen)

Spillere: Isak HA, Aksel, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Jens Kr, Marius SO, Emil N, Fredrik N, Fredrik J, Adrian, Christian M, Lucas og Petter 

Søndag 29.april

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1230-1400 på TOBB



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 16

Postet av Gutter 2004 den 15. Apr 2018

Mye aktivitet denne uka - for flere byttes treningsøkta ut med kamp. Dette blir bra:-)


Tirsdag 17.april

Kamp for Tiller 3 i 9'er hjemme mot Utleira kl 1715 - oppmøte kl 1630 på TOBB

Kampverter: Elijah og Kristoffer

Spillere: Theodore, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute og Sondre

Tirsdag 17.april

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1525-1700 på TOBB

Onsdag 18.april

Trening på TOBB kl 1525-1700

Torsdag 19.april

Kamp for Tiller 2 i 11'er borte mot Selbu kl 2000 - oppmøte kl 1900 på Selbu kunstgress

Spillere: Isak HA, Emil N, Fredrik N, Jørgen, Fredrik J, Adrian, Elijah, Isak BA, Gabriel, Magne, Sondre, Jonas, Sebastian, Elias og Dennis

Torsdag 19.april

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1525-1700 på TOBB

Lørdag 21.april

Kamp for Tiller 1 i 11'er hjemme mot Trygg/Lade kl 1100 - oppmøte kl 1000 på TOBB

Kampverter: Aksel og Jens Kr

Spillere: Isak HA, Aksel, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Marius SO, Mathias, Emil N, Jens Kr, Fredrik J, Christian M, Lucas, Steffen og Petter

Søndag 22.april

Kamp for Tiller 2 i 11'er hjemme mot Skaun kl 1200 - oppmøte kl 1100 på TOBB

Kampverter: Marius SO og Isak BA

Spillere: Isak HA, Fredrik N, Jens Kr, Marius SO, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Magne, Sondre + 4 stk 05'ere

Søndag 22.april

Trening for de som ikke spiller kamp kl 0955-1130 på TOBB


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


Kampverter: oppmøte samtidig som spillerne, ansvar for mottak av bortelag, på 9'er må bane merkes, hjørneflagg og mål må settes på plass, dersom aktivitet før kamp må banen klargjøres osv.


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 15

Postet av Gutter 2004 den 5. Apr 2018

Tirsdag 10.april

Trening på TOBB kl 1525-1700

Onsdag 11.april

Kamp for Tiller 3 i 9'er borte mot Oppdal kl 1830 - oppmøte kl 1745 på Oppdalsbanken Arena

Spillere: Theodore,  Jørgen, Sondre, Fredrik J, Adrian, Elijah, Kristoffer, Isak BA, Gabriel, Christian S, Gaute og Magne

Onsdag 11.april

Trening for de som ikke spiller kamp kl 1525-1700 på TOBB

Torsdag 12.april

Trening på TOBB kl 1525-1700

Lørdag 14.april

Kamp for Tiller 1 i 11'er borte mot Levanger kl 1200 - oppmøte kl 1100 på Levanger stadion

Spillere: Isak HA, Aksel, Emil D, Fredrik H, Marius J, Marius SB, Mathias, Emil N, Fredrik N, Jens Kr, Marius SO, Christian M, Lucas, Steffen og Petter

Søndag 15.april

Trening på TOBB kl 0955-1130



PS: for de som savner kamp mot Steinkjer mandag 9.april - kampen er utsatt til 15.mai.



Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 14

Postet av Gutter 2004 den 5. Apr 2018

ENDRING 6.APRIL:


Resten av uke 14 er som følger:


Søndag 8.april

TRENING KL 1200-1330 PÅ CAGEBALL 3T ROSTEN.




Se eget innlegg vedr TA-cup.


0 Kommentar

TA-CUP

Postet av Gutter 2004 den 23. Mar 2018

TA-cup spilles 6.-8.april på Steinkjer. Overnatting skjer på skole, hvor de fleste måltider også spises. Informasjon om oppmøte, deltakeravgift og opplegg for øvrig gis av lagleder senere.


Innledende kamper:

Fredag 6.april kl 2100 mot Sørlia på Guldbergaunet

Lørdag 7.april kl 0800 mot Rana på Guldbergaunet

Lørdag 7.april kl 1100 mot Lånke på Mære


Sluttspill fra søndag morgen.


Spillere: Isak HA, Patrik, Magne, Aksel, Marius SB, Marius J, Fredrik H, Fredrik N, Adrian, Jens Kr, Emil N, Marius SO, Emil D og Mathias.


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Treningstider mm etter påske

Postet av Gutter 2004 den 23. Mar 2018

Etter påske har vi følgende treningstider:

  • Tirsdager kl 1525-1700 på TOBB (sammen med 2005)
  • Onsdager til og med 25.april kl 1525-1700 på TOBB
  • Onsdager fra og med 2.mai kl 1555-1730 på KVT-banen
  • Torsdager kl 1525-1700 på TOBB
  • Søndager kl 0955-1130 på TOBB (sammen med 2005)


Seriespillet starter i uke 15. Vi har tre lag påmeldt; 2 lag i 11'er, og 1 lag i 9'er. Det anbefales å laste ned "Min Fotball"-app'en for å holde oversikt over kampene. Uttak til kamptropp legges ut foran hver uke, og flere kan bli tatt ut til to kamptropper hver uke. Dette medfører at noen treningsøkter blir byttet ut med kamp for enkelte.


Siste cupdeltagelse før seriespillet starter er TA-cup 6.-8.april. Egen info er lagt ut 23.mars.


0 Kommentar

PUMA CUP G14 - NYTT OPPSETT

Postet av Gutter 2004 den 2. Feb 2018


Endret 02.02.18 kl 2230

PUMA CUP klasse G14 i Kotenghallen. Oppmøte 45 min før første kamp. Husk begge draktfarger. Evt sluttspill på søndag.


Tiller 1

Spillere: Isak HA, Fredrik H, Marius SB, Marius SO, Mathias, Emil N og Petter

Kamper: kl 0800 mot Trond 3, kl 0916 mot Kattem 3, kl 1051 mot CSK 2

Lagledere: Thomas J, Jarl Ivar og Vidar

Tiller 2

Laget er overført til J04

Tiller 3

Spillere: Theodore, Gabriel, Oskar (05), Kristoffer, Gaute, Christian S, Isak BA og Aron (05)

Kamper: kl 1212 mot Byneset, kl 1347 mot CSK 1, kl 1541 mot Melhus 1

Lagledere: Thomas N og Børge

Tiller 4

Spillere: Sondre, Fredrik N, Jens Kr, Adrian, Dennis, Elijah og Magne

Kamper: kl 1250 mot Utleira 1, kl 1425 mot Melhus 3, kl 1503 mot Trond 2, kl 1619 National 4

Lagledere: Thomas N og Børge



Forfall meldes Vidar, 95212994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 5

Postet av Gutter 2004 den 27. Jan 2018

Mandag 29.jan

Trening i KVT-hallen kl 1540-1700.

OBS: vi har fått tilbakemelding fra KVT om at de ikke ønsker at gutta går inn på skolen (verken foaje eller garderobe) før 1540! Spis matpakke på ungdomsskolen, og skift fort slik at vi blir raskt klar til trening:-)

Tirsdag 30.jan

Trening på Tempe kl 1625-1800

Torsdag 1.feb

Trening på Tempe kl 1755-1930

Lørdag 3.feb

PUMA CUP klasse G14 i Kotenghallen. Oppmøte 45 min før første kamp. Husk begge draktfarger. Evt sluttspill på søndag.


Tiller 1

Spillere: Isak HA, Aksel, Marius J, Fredrik H, Marius SB og Emil D

Kamper: kl 0800 mot Trond 3, kl 0916 mot Kattem 3, kl 1051 mot CSK 2

Lagledere: Thomas J, Jarl Ivar og Vidar

Tiller 2

Spillere: Oskar (05), Kristoffer, Gaute, Christian S, Isak BA og Dennis

Kamper: kl 0838 mot Melhus 2, kl 1013 mot Sverresborg 2, kl 1110 mot Kolstad

Lagledere: Thomas J, Jarl Ivar og Vidar

Tiller 3

Spillere: Theodore, Petter, Adrian, Elijah, Gabriel og Magne

Kamper: kl 1212 mot Byneset, kl 1347 mot CSK 1, kl 1541 mot Melhus 1

Lagledere: Ole-Petter, Thomas N og Børge

Tiller 4

Spillere: Sondre, Marius SO, Mathias, Fredrik N, Jens Kr og Emil N

Kamper: kl 1250 mot Sverresborg 1, kl 1425 mot National 4, kl 1619 mot Trond 2

Lagledere: Ole-Petter, Thomas N og Børge


Forfall meldes Vidar, 95212994



0 Kommentar

Aktiviteter i uke 4

Postet av Gutter 2004 den 20. Jan 2018

Mandag 22.jan

Trening i KVT-hallen kl 1530-1700

Tirsdag 23.jan

Trening på Tempe kl 1625-1800

Torsdag 25.jan

Trening på Tempe kl 1755-1930

Lørdag 27.jan

PUMA CUP i klasse G15. Vi deltar med 1 lag. Oppmøte kl 1900 i Kotenghallen.

Evt sluttspill på søndag.

Spillere: Isak HA, Fredrik H, Marius SB, Marius J, Emil D, Lucas, Steffen og Aksel.

Kamper: kl 1959 mot Kattem 4, kl 2102 mot Sjetne, kl 2226 mot Ranheim 2

Søndag 28.jan

Trening i KVT-hallen kl 1315-1500


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 3

Postet av Gutter 2004 den 14. Jan 2018

Mandag 15.jan

Trening i KVT-hallen kl 1530-1700

Tirsdag 16.jan

Trening på Tempe kl 1625-1800

Torsdag 18.jan

Trening på Tempe kl 1755-1930

Fredag 19.jan

Mulig trening i KVT-hallen kl 1450-1600. Melding kommer på FB.

Søndag 21.jan

Sluttspill i Malvik Cup i Abrahallen. Oppmøte kl 1330 - første kamp kl 1430 mot Sverresborg.

Følgende spillere deltar: Sondre, Jens Kr, Emil N, Marius SO, Isak BA, Fredrik J, Adrian K, Elijah, Jørgen, Fredrik N, Emil D og Marius SB.

Lagleder: Vidar


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Fjernvarmecup G14

Postet av Gutter 2004 den 8. Jan 2018

Innledende kamper lørdag 13.januar i KVT-hallen.

Tiller 1

Oppmøte kl 1600

Spillere: Isak HA, Aksel, Marius J, Marius SB, Fredrik H, Lucas og Steffen

Kamper: kl 1658 mot Utleira, kl 1838 mot Kattem, kl 2018 mot Flatås, kl 2138 mot Kolstad


Tiller 2

Oppmøte kl 1200

Spillere: Sondre, Christian M, Jens Kr, Emil N, Marius SO, Petter og Mathias

Kamper: kl 1258 mot Frei, kl 1358 mot Gauldal, kl 1518 mot Kattem


Tiller 3

Oppmøte kl 1130

Spillere: Martin, Isak BA, Fredrik N, Adrian, Fredrik J, Elijah og Jørgen

Kamper: kl 1218 mot Sverresborg, kl 1318 mot Flatås, kl 1558 mot Gauldal, kl 1738 mot Frei


Tiller 4

Oppmøte kl 1730

Spillere: Theodore, Magne, Kristoffer, Gaute, Patrik, Gabriel og Christian S

Kamper: kl 1818 mot Utleira, kl 1938 mot Sjetne, kl 2038 mot Flatås, kl 2338 mot Kattem 




I denne klassen er det både A og B-sluttspill - begge spilles søndag i KVT-hallen. Første mulige kamp søndag er kl 1525. 


0 Kommentar

Malvik Cup - innledende spill

Postet av Gutter 2004 den 5. Jan 2018

Fredag 12.januar i Abrahallen (Malvik)

Vi deltar med 1 lag i denne cupen. Innledende spill fredag 12.januar, med eventuelt sluttspill helga 20.-21.januar. Det er spill 7 vs 7 (inkl keeper). Kampene er 2x13 minutter. Oppmøte kl 1745.

Følgende spillere deltar: Sondre, Jens Kr, Emil, Marius SO, Isak BA, Fredrik J, Adrian K, Elijah, Jørgen og Fredrik N

Lagleder: Thomas N

Kamper: kl 1830 mot Trygg/Lade 2, kl 2000 mot Sverresborg 2 og kl 2130 mot Gimse


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Aktiviteter i uke 2

Postet av Gutter 2004 den 5. Jan 2018

Mandag 8.jan

Trening i KVT-hallen kl 1530-1700

Tirsdag 9.jan

Trening utendørs på Tempe kl 1625-1800

Torsdag 11.jan

Trening utendørs på Tempe kl 1755-1930

Fredag 12.jan

Innledende spill i Malvik Cup - se eget innlegg

Fredag 12.jan - Søndag 14.jan

Fjernvarmecup klasse G14 - eget innlegg postes når kampoppsettet er klart


Forfall meldes Vidar, 952 12 994


0 Kommentar

Fjernvarmecup G15

Postet av Gutter 2004 den 2. Jan 2018

Som omskrevet tidligere stiller vi med ett lag i Fjernvarmecupen klasse G15 kommende helg.


Spillere: Isak HA, Steffen, Fredrik H, Lucas, Christian M, Mathias og Marius SO

Lagledere: Jarl Ivar og Ole-Petter

Alle innledende kamper på lørdag 6.januar: kl 1555 mot Heimdal, kl 1701 mot Leksvik, kl 1957 mot Byneset og kl 2125 mot Charlottenlund

Oppmøte kl 1515 i Kotenghallen.

Eventuelt sluttspill søndag fra kl 1232.


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline