Aktiviteter frem mot jul

Postet av Gutter 2007 den 13. Nov 2015

Uke 47:

Tirsdag 17/11 - Trening i KVT hallen 17 -18

Lørdag 21/11 - Flatåsen julecup.

Oppmøte 20 min før første kamp i Kotenghallen.

Laginndeling:

Kamper:

Uke 48:

Tirsdag 24/11 - Trening i KVT hallen 17 -18

VIKTIG: Tirsdag 24/11 - Foreldremøte klokken 20 på Hårstad skole.

Uke 49:

Tirsdag 1/12 - Trening i KVT hallen 17 -18.

Dette er siste trening før jul



Heimdal Indoor

Postet av Gutter 2007 den 1. Nov 2015

Uke 45:

Vi trener inne på KVT tirsdag klokken 17-18.

NB: husk innesko, vannflaske og leggbeskyttere

Lørdag:

Da er det klart for vår første innendørscup, Heimdal Indoor.
Kampdag er lørdag 07.11.2015. Alle kampene er i Meglerhallen på Heimdal.
Oppmøte 30 min før første kamp.
Kamper:

Tiller 1: Kristian, Emre, Aksel, Eirik, Casper, Elias SD og Marcus
Lagleder: Lars Ove


Tiller 2: Leander, Edwin, Elias, Theo, Dennis, Sebastian og Joakim VF
Lagleder: Pål Arve


Husk innesko. leggbeskyttere og vannflaske.



#KomIgjen DereBlå
#ForzaTiller



UKE 39

Postet av Gutter 2007 den 19. Sep 2015

Onsdag 23 september har vi vår første sonekveld på hjemmebane, TOBB arena.


Redigert 22/9: Endringer på dugnad: de det gjelder er informert - endringer i blå tekst under dugnad

Alle guttene får være med å spille og vi har delt guttene uavhengig av skole. Merk at vi denne gangen skifter på lagene guttene spiller på iløpet av kvelden. Det er derfor viktig at dere ser etter om "poden" er satt opp på flere kamper.

Vi står ansvarlig som arrangør og dere foreldre må beregne dere på litt dugnad. Dersom din dugnadsvakt kræsjer med en kamp som "poden" spiller, er det bare å bytte internt slik at alle foreldrene får se sine håpefulle. Dersom dere ikke kan stille på dugnad er dere selv ansvarlige for å finne erstatter. Husk å meld fra dersom endringer i dugnadsoppsettet.


Tiller 2 - Kamp kl 17:00 - Øyvind M, Simon, Leander, Joakim VF, Bendik, Jonas og Dorian.
Lagleder: Pål-Arve

Tiller 2 - Kamp kl 17:44 - Kristian, Theo, Sebastian, Joakim VF, Aleksander, Sebastian M og Sindre
Lagleder: Pål Arve

Tiller 4 - Kamp kl 17:44 - Elias S, Dennis, Joachim HM, Emil, Elias K, Håkon, Christoffer og Jonas.
Lagleder: Didier

Tiller 3 - Kamp kl 18:28 - Oliver, Casper, Bendik, Aksel, Markus, Robin, Elias R
Lagleder: Frode

Tiller 1 - Kamp kl 18:28 - Hans Erik, Santiago, Eirik, Marcus N, Iver, John og Ole Johan
Lagleder: Richard

Tiller 4 - Kamp kl. 18:48 - Santiago, Christoffer, Edwin, Sebastian RP, Troy, Sindre og Ole Johan.
Lagleder: Øyvind

Tiller 1 - Kamp kl. 19:10 - Hans Erik, Elias K, Kristian, Håkon, Marcus N, Sebastian RP og John.
Lagleder: Øyvind

Tiller 3 - Kamp kl. 19:10 - Dennis, Joachim HM, Emil, Theo, Robin, Troy og Oliver.
Lagleder: Frode

Emre står over. Frafall meldes til Gro Merethe, tlf 91726550 innen tirsdag.

DUGNAD





Bakst:
  • Sjokoladekake (langpanne, ferdig oppskjært) - Santiago og Elias RV
  • Krydderkake (eller lignende) langpanne ferdig oppskjært - Aleksander
  • Kanelsnurrer (minst 30 stk) - Leander
  • Muffins (minst 30 stk pr baker) - Theo og John
  • Allergikake ferdig oppskjært- Emil
  • Frukt begre (30 stk), ferdig pakket - Ole Johan
Kaker/frukt leveres i kiosken mellom klokken 16:30 og 16:45, lapp med antall stykker/begre levere til hovedansvarlig Eivind (grønn vest). Vi som lag får en liten sum pr kakestykke/begre, så her er eneste muligheten vi har for inntjening for denne dugnaden.

Lykke til på kamper og dugnad - Kom igjen dere blå! #ForzaTiller



Uke 38

Postet av Gutter 2007 den 13. Sep 2015

Vi trener som vanlig tirsdag og søndag klokken 18 på City Syd banen.

Onsdag 16 september er det sonekveld på Leinstrand.
Oppmøte 30 min før første kamp.




Tiller 1: Ole Johan, John, Sindre, Robin, Sebastian RP, Aleksander og Jonas
Lagleder: Øyvind

Tiller 2: Troy, Iver, Dorian, Aksel, Edwin, Eirik og Christoffer
Lagleder: Richard

Tiller 3: Casper S, Joakim VF, Sebastian KM, Emre, Kristian, Leander og Theo
Lagleder: Lars Ove

Tiller 4: Øyvind, Hans Erik, Simon, Elias S, Oliver, Santiago og Dennis
Lagleder: Didier

De som står over denne gangen er Joachim HM, Emil, Elias K, Håkon, Bendik, Marcus N, Markus S og Elias RV.

Frafall meldes til Gro Merethe, tlf 91726550, senest tirsdag.

NB: Neste onsdag er det vi som er ansvarlig for sonekvelden på TOBB arena. Alle må regne med å jobbe dugnad.


UKE 37

Postet av Gutter 2007 den 3. Sep 2015

Vi trener som vanlig tirsdag og søndag klokken 18 på City Syd banen.

Onsdag 9 september er det sonekveld på Sjetne.
Oppmøte 30 min før første kamp.





Tiller 1: Elias K, Håkon, Bendik, Edwin, Iver, Robin og Troy
Lagleder: Richard

Tiller 2: Aleksander, Markus S, Dorian, Sebastian RP, Sindre og Øyvind. John og Ole Johan
Lagleder: Øyvind

Tiller 3: Oliver, Emil, Aksel, Sebastian KM, Emre, Marcus N og Joakim VF
Lagleder: Frode

Tiller 4: Joachim HM, Leander, Eirik, Theo, Christoffer, Jonas og Elias RV
Lagleder: Pål Arve

De som står over denne gangen er Øyvind, Hans Erik, Simon, Casper S, Elias S, Santiago, Dennis og Kristian.

Frafall meldes til Gro Merethe, tlf 91726550


RSK 3v3 cup Lørdag 5 september

Postet av Gutter 2007 den 2. Sep 2015

Vi gleder oss til cup på Romolslia i helga.
Oppmøte 25 min før først kamp.

Kampoppsett:


Tiller 1: Øyvind, Elias S og Oliver
Lagleder: Frode/Didier

Tiller 2: Leander, Joakim VF, Sebastian KM og Bendik
Lagleder: Pål Arve

Tiller 3: Elias K, Kristian, Joachim HM og Aksel
Lagleder: Lars Ove

Tiller 4: Emre, Theo, Håkon og Eirik
Lagleder: Gro Merethe

Tiller 5: Sebastian RP, Aleksander BH, Robin og Jonas S.
Lagledere: Kamp 1 - Didier, kamp 2 - Frode, kamp 3 - Pål Arve, Kamp 4 - Lars Ove, Kamp 5 - Gro Merethe



UKE 36

Postet av Gutter 2007 den 25. Aug 2015

Vi trener som vanlig tirsdag og søndag klokken 18 på City Syd banen.

Onsdag 2 september er det sonekveld på Byneset, Stormyrabanen (Spongdal, ikke Rye).
Oppmøte 30 min før første kamp.



Tiller 1: Elias K, Kristian, Joachim HM, Christoffer, Håkon, Bendik og Emil.
Lagleder: Lars Ove

Tiller 2: Aleksander, Markus GS, Sebastian RP, Troy, Sindre og Ole Johan
Lagleder: Øyvind

Tiller 3: Casper S, Oliver, Elias S, Simon, Hans Erik, Dennis og Øyvind.
Lagleder: Frode

Tiller 4: Theo, Eirik, Marcus N, Jonas, Dorian, Iver og Elias V.
Lagleder: Richard

De som står over denne gangen er: Leander, Emre, Sebastian KM, Edwin, Aksel, Troy og Joakim VF.

Frafall meldes til Gro Merethe, tlf 91726550



UKE 35

Postet av Gutter 2007 den 23. Aug 2015

Trening tirsdag og søndag klokken 18, husk leggbeskyttere.

Sonekveld onsdag 26 august - Heimdal
OPPMØTE 30 min før første kamp.

Kamp nr 2 til Tiller 3 er klokken 17:44 (ikke 18:44)




Tiller 1: Emre, Theo, Eirik, Kristian, Marcus N, Aksel og Bendik
Lagleder: Lars Ove

Tiller 2: Øyvind, Hans Erik, Simon, Elias S, Oliver, Casper S og Santiago
Lagleder: Didier

Tiller 3: Joakim HM, Emil, Leander, Elias, Sebastian KM, Håkon, Edwin og Joachim VF
Lagledere: Pål Arve

Tiller 4: Jonas AS, Aleksander BH, Markus GS, Dorian, Sebastian RP, Robin og John,
Lagleder: Øyvind/Eivind

De som står over: Jørgen, Christoffer, Iver, Elias RV, Troy AH, Sindre

Kommende sonekvelder:


OBS: 23 september er det vi som er arrangører og dugnad må påregnes av alle.


Frafall meldes til Gro Merethe, tlf: 91726550


UKE 34

Postet av Gutter 2007 den 15. Aug 2015

Da er sommerferien over og vi kjører igang med fotball igjen - herlig :D
Trening tirsdag og søndag klokken 18, husk leggbeskyttere.

Sonekveld onsdag 19 august - Kolstad





Tiller 1: Jonas, Aleksander, Markus G, Dorian, Sebastian RP, Robin, Iver, Elias R, Troy A og John
Lagledere: Øyvind og Richard
NB: 3 kamper

Tiller 2: Øyvind, Hans Erik, Simon, Elias S, Oliver, Casper S og Santiago
Lagleder: Didier

Tiller 3: Emil, Elias K, Jørgen, Emre, Theo, Håkon, Edwin og Joakim VF.
Lagleder: Gro Merethe

Tiller 4: Joachim HM, Sebastian KM, Marcus N, Christoffer, Kristian, Bendik, Eirik, Aksel og Casper AE.
Lagleder: Lars Ove

Leander har ferie og har meldt frafall - Ingen andre som står over første runde.

Frafall meldes til Gro Merethe, tlf: 91726550


Scandia Cup lørdag 20 juni 2015

Postet av Gutter 2007 den 14. Jun 2015

Laginndelingen til Skandia Cupen:






Oppmøte 30 min før første kamp (ved den aktuell banen).
Følgende kamper spilles:






Frafall meldes til Gro Merethe, tlf: 917 26 550.



Uke 24 og uke 25

Postet av Gutter 2007 den 7. Jun 2015



UKE 25 Sonekveld onsdag 17 juni - Flatås (oppdatert 12/06-15)



Tiller 1: Leander, Jørgen, Bendik, Casper AE, Joachim VF,Øyvind og Simon.
Lagleder: Pål-Arve

Tiller 2: Elias K, Emre, Theo, Eirik, Aksel, Casper S.
Lagleder: Gro Merethe

Tiller 3: Jonas Aleksander, Aleksander BH, Markus GS, Dorian, Troy, John, Iver og Elias VF.
Lagleder: Richard

Tiller 4: Joachim HM, Sebastian KM, Håkon, Marcus N, Christoffer, Santiago, Elias S og Edwin.
Lagleder: Didier/Børge

De som står over er Kristian, Sebastian RP, Robin, Emil, Hans-Erik.

Frafall meldes til Gro Merethe, tlf: 91726550
PS: Vi trener som vanlig begge ukene :D

UKE 24 - Sonekveld onsdag 10 juni - Kattem




Tiller 1: Øyvind, Hans-Erik, Simon, Oliver, Casper S, EliasS og Santiago.
Lagleder: Frode/Didier

Tiller 2: John, Troy, Elias RV, Robin, Dorian, Markus GS og Leander
Lagleder: Pål Arve

Tiller 3: Kristian, Sebastian KM, Håkon, Bendik, Edwin, Casper AE og Joachim VF.
Lagleder: Børge

Tiller 4: Emil, Aksel, Christoffer, Theo, Marcus, Jonas AS, og Aleksander BH.
Lagleder: Anders

De som står over: Emre, Joachim HM, Just Iver, Elias, Eirik og Jørgen.




UKe 23 - Sonekveld 3 juni - Klæbu

Postet av Gutter 2007 den 1. Jun 2015




Tiller 1: Joachim HM, Kristian, Jørgen, Bendik, Eirik, Edwin og Sebastian.
Lagleder: Lars Ove

Tiller 2: Emil, Leander, Elias K, Emre, Theo, Håkon og Casper AE.
Lagleder: Pål Arve

Tiller 3: Elias S, Øyvind, Oliver E, Casper S, Santiago, Joakim VF og Aksel
Lagleder: Frode

Tiller 4: Markus S, Robin, Iver, Elias RV, Troy, John KM, Jonas A og Aleksander.
Lagleder: Richard

OPPMØTE: 30 min før første kamp.
Frafall meldes til Gro Merethe, tlf 917 26 550.


Vi trener som vanlig tirsdag og søndag klokken 18.


Uke 22 - sonekveld 27 mai

Postet av Gutter 2007 den 24. Mai 2015



Uke 22: vi trener som vanlig tirsdag og søndag klokken 18.

Soneskveld onsdag 27 mai på Leinstrand:



Tiller 1: Øyvind, Simon S, Oliver, Leander, Christoffer P, Sebastian KM og Robin.
Lagleder: Frode

Tiller 2: Casper E, Elias K, Kristian, Jørgen, Joachim HM, Eirik og Edwin.
Lagleder: Lars Ove

Tiller 3: Hans Erik, Elias S, Casper S, Marcus N, Aksel, Emil og Joachim VF.
Lagleder: Didier

Tiller 4: Jonas S, Aleksander BH, Markus S, Dorian, Iver, Elias RV og John KM.
Lagleder: Richard

OPPMØTE: 30 min før første kamp.
Frafall meldes til Gro Merethe, tlf 917 26 550.


Sonekveld 20 mai 2015 - Kolstad

Postet av Gutter 2007 den 18. Mai 2015




Oppmøte 30 min før første kamp.

Tiller 1: Elias K, Jørgen N, Eirik, Marcus N, Casper E og Elias S.
Lagleder: Didier

Tiller 2: Leander, Chrisoffer, Sebastian M, Bendik, Edwin og Aksel.
Lagleder: Pål-Arve

Tiller 3: Øyvind, Hans-Erik, Simon, Oliver og Casper S.
Lagleder: Frode

Tiller 4: Joachim HM, Kristian, Emre, Theo, Håkon og Joakim VF
Lagleder: Lars Ove



Frafall meldes til Gro Merethe, tlf: 917 26 550.
Tonstad har kulturkveld og må regne med å spille neste sonekveld som er 27 mai.


G2007 - KVIK CUP 2015 kampoppsett og spilletider

Postet av Gutter 2007 den 19. Feb 2015

G2007 har fått spilletid på Kvik Cup 2015 helgen 7-8 mars 2015.

Kampene vil foregå i Charlottenlundhallene 1 og 2.






Vi stiller med følgende lag

- Tiller IL G2007 LAG 1: Lørdag 7 mars 2015
Charlottenlundhallen 2 kl 12:45 (Oppmøte kl 12:15) siste kamp kl 15:52.

- Tiller IL G2007 LAG 2: Lørdag 7 mars 2015
Charlottenlundhallen 1 kl 09:21 (Oppmøte kl 09:00) siste kamp kl 11:20

- Tiller IL G2007 LAG 3: Søndag 8 mars 2015
Charlottenlundhallen 2 kl 09:04 Oppmøte kl 08:40) siste kamp kl 11:20























Treningstider Vinterferie 2015

Postet av Gutter 2007 den 16. Feb 2015

Det blir vanlig trening søndager kl 1630 i vinterferien, men det blir ikke gjennomført organisert trening Onsdag i vinterferien.

mvh
Lars Ove
Hovedtrener





Registrerte påmeldte G2007 Kvik og Skandia CUP 2015

Postet av Gutter 2007 den 31. Jan 2015

Påmeldte Kvik CUP og Scandia Cup 2015



- Hans Erik Wettavik-Schei

- John Kvamme Mæhre

- Casper Standal

- Oliver Elsæther

- Elias Sitouze

- Joakim Viktil Fellmann

- Bendik Jenssen (Kun Skandia Cup)

- Sebastian Kojan Meisingset

- Robin Nathaniel Ressås ( Kun Kvik Cup)

- Øyvind Moslet Johansen

- Edwin Trinh

- Aksel Kløver

- Just Iver Waatland Wohlen

- Kristian Gunhildsøien

- Theo Viktil (Kun Skandia Cup)

- Emre A Nerland

- Marcus Nguyen

- Simon Skårstad Storhaug

- Magnus Meland Johnsen

- Elias Køhler

- Håkon Berge

- Joachim Munkvold

- Erik Urfjell Rørvik

- Casper Amadeus Eure

- Leander Mortensen Nilsen

- Jonas A Wærøy Stene (Kun Skandia Cup)










Innbetaling for CUP

Postet av Gutter 2007 den 31. Jan 2015

Innbetalingsinformasjon for CUP avgifter G2007:

Kontonr: 1503 44 88212
Merk innbetaling med fullt navn på spiller og CUP innbetaling.

Innbetaling for begge Cup´er er på kr 400.-


2015 arrangeres Kvik-cup for klassene 6 til 12 år og spilles over to helger.

Helg 1: 27. februar til 1. mars
Helg 2: 6. til 8. mars

http://www.fkkvik.no/index.php/kvik-cup-arkiv/88-kvik-cup-2015

Skandia MINI Cup 2015 Lørdag 20.06. og søndag 21.06.


NB! Antall påmeldte lag kan føre til at klasser må deles på to dager, men det enkelte lag vil spille alle sine kamper på samme dag. Premieutdeling i teltet rett etter at lagene er ferdig med sin siste kamp. Medalje til alle spillere.

Arenateltet er åpent hele dagen begge dager, med cafe/kiosk, grill, G-Sport Lefstad Shop, stands med konkurranser og annen moro, fotoshop for lagfotografering for de som har bestilt det og stor scene for premieutdeling. Alle kamper foregår på Lade Idrettsanlegg.

Lørdag ettermiddag blir det Mini Disco i Autronicahallen ved Lade Idrettsanlegg.



Treningtider vinteren 2015

Postet av Gutter 2007 den 6. Jan 2015

Vi har nå fått tildelt treningstider:
- Søndager kl. 16:30 til 17:30 er det trening for alle i KVT-hallen
- Onsdager kl. 17-19 er det trening for to av gruppene i Nidaros (ved Jysk).

Nidaros er en liten sal og derfor må vi dele gruppen i tre.






Gruppene er som følger:

Gruppe 1 (Hårstad)Gruppe 2 (Tonstad)Gruppe 3 (Rosten/Hårstad)
Joachim Halseth MunkvoldJonas Alexander Wærøy SteneØyvind M. Johansen
Leander Mortensen Nilsen Bastian M. JensenSimon S. Storhaug
Emre Andre NerlandMagnus Meland JohnsenOliver Elsæther
Theo ViktilMarkus Gjervan StamnesElias Sitouze
Sebastian Kojan MeisingsetDorian RedzovicCasper Standal
Håkon Aarnes BergeSebastian Reed PedersenHans Eirik Wettavik Schei
Bendik JenssenRobin Nathaniel RessåsEmil Espedal Ludvigsen
Eirik Urfjell RørvikIver W. WohlenElias Køhler
Marcus NguyenElias R ViktilKristian Stavø Gunhildsøien
Edwin TranBenjamin Hammar BergeChristoffer Pham
Aksel KløverJohn Kvamme MæhreCasper Amadeus Eure
Joachim Viktil Fellmann

Vi gleder oss til trening igjen #ForzaTiller


Levert av IdrettenOnline