STORSJØCUP 2014

Postet av Gutter 2001 den 22. Jun 2014

OVERNATTING

Ängsmogården SPH https://www.google.no/maps/@63.1459625,14.7562475,15z


KAMPOPPSETT Tiller spiller i gruppe K

Full oversikt over gruppe P-13 finner dere her: http://www.cupmate.nu/matcher.php?iCupID=10915&iClassID=1840

Grupp K


KAMP     TID          BANE                      LAG   
559. 1 jul 11.00 Tor 11 Nidelv IL-Inderøy IL 2»
560. 1 jul 12.00 Tor 11 Ope/Ås-Tiller IL»
561. 2 jul 08.00 Pla 3 Inderøy IL 2-Ope/Ås»
562. 2 jul 09.00 Pla 3 Tiller IL-Nidelv IL»
563. 3 jul 13.00 Pla 5 Inderøy IL 2-Tiller IL»
564
3 jul 13.00 Pla 6 Ope/Ås-Nidelv IL»

SLUTTSPILL 

A- og B-sluttspill spilles på fredag 4. juli fra kl. 08.00 - 21.00
A-sluttspill for nummer 1 og 2 i gruppe K
B-sluttspill for nummer 3 og 4 i gruppe K

Eventuelle semifinaler og finaler spilles lørdag 5. juli mellom kl. 08.00 - 12.40




0 Kommentar

SKANDIA CUP 2014

Postet av Gutter 2001 den 22. Jun 2014


Hei¨
Da er lag og kampoppsett klart for innledende runder på Skandia Cup 2014.
Vi går spennende dager i møte og forventer stor innsats og guts.
Det er viktig å møte på rett sted og til rett tid, husk å beregne noe kø og litt utfordringer med parkering.
Vi møter opp ved aktuell bane 40 min før kampstart. Det enkelte lag sin kaptein tar da ansvar for å starte oppvarmingen med rolig jogg.
Kampene går på gress og kunstgress, 2 omganger á 20 min.

Hjemmeside til Skandia Cup : http://skandiacup.no


Tiller IL
Lars, Fredrik, Håkon S, Simen, Cang, Roy, Henrik B, Andreas, Lars er kaptein

KAMP       TID                           LAG                         BANE
251323.06 17:15
Tiller IL-Ranheim 1Lade 1A
251424.06 14:15Nidelv 1-Tiller ILLade 1A
251725.06 11:15
Tiller IL-Strindheim 4Lade 1A


Tiller 2
Sebbe, Henrik W, Trygve, Sjur, Sondre, Alexander DS, Jonas, Håvard, Henrik W er kaptein

  KAMP      TID                         LAG                         BANE                                                      
253223.06 12:00
Freidig 3-Tiller IL 2Lade 1A
253124.06 09:45
Tiller IL 2-Selbu BK 1Lade 1A
253525.06 10:30
Tiller IL 2-SjetneLade 1A


Tiller 3
Eirik, Noah, Karl V, Kristoffer, Kristian, Stian, Jesper (G02), Vegard (G02), Alexander Eidet (G02) fra onsdag, Jørgen Eidet (G02) fra onsdag., Håkon F evt fra torsdag, Stian er kaptein

KAMP         TID                           LAG                            BANE
256723.06 18:45
Utleira 1-Tiller IL 3Lade 1A
256524.06 16:30Selbu BK 2-Tiller IL 3Lade 2A
256225.06 17:10Tiller IL 3-National G01Lade 1B

A-sluttspill spilles 26.6
B-sluttspill spilles 25.6 og 26.6


Vh
Trenerne

0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline